Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Bitcoin 62 Bin Dolarda Konsolide Olurken, Ethereum Toparlanıyor

BTC 62.000 dolar seviyesinde yatay seyrediyor.
Bitcoin 62 Bin Dolarda Konsolide Olurken, Ethereum Toparlanıyor

Bitcoin son günlerdeki güçlü yükselişi sonrası konumunu koruyor. Kripto para birimi yükselişini 62.000 dolar seviyesinin üzerine taşıdı ve konsolide ediyor. Parite an itibariyle 62.300 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu yükseliş BTC’nin Nisan ayındaki ATH’dan bu yana en yüksek seviye olarak kaydedildi. Yukarı yönde, ilk direnç 62.500 dolar seviyesine yakın. Bu seviyenin üzerindeki kırılmalar, Bitcoin’in fiyatını 63.500 ve 64.000 dolar seviyesine doğru taşıyabilir. Yükselişin sürmesi halinde fiyat 65.000 dolar bölgesini test edebilir.

BTC 62 bin dolarda
Kaynak: TradingView

Kripto para birimi yükselişini sürdüremezse, aşağı yönlü bir düzeltme görebilir. İlk destek 61.500 dolar seviyesinde oluşuyor. Daha fazla kayıp, 60.000 dolar seviyesine doğru bir geri çekilme yaratabilir.

Bitcoin yatay seyrederken, Ethereum ise toparlanma işaretleri gösteriyor. 3.700 doların altına kadar gerileyen kripto para birimi yeniden yukarı çevirdi. Fiyat 3.800 dolar seviyesinin üzerine çıktı.

ETH 3.800 doların üzerine çıktı
Kaynak: TradingView

Saatlik grafikte 3.850 dolar direncinde oluşan bir üçgen formasyon görülüyor. Ethereum için yukarı yönde ilk direnç seviyesi bu noktada olmakta. Fiyatın yükselmesi halinde bir sonraki direnç bölgesi 3.950 dolar seviyesinde oluşuyor.

Daha fazla yükseliş 4.100 dolara doğru bir yolu aralayabilir. Geri çekilme durumunda Ethereum için ilk destek 3.750 dolar bölgesinde oluşuyor. Düşüşün sürmesi halinde 3.650 dolara kadar geri çekilme olabilir.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum