Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

DeFi Platformu BitCashPay Kripto Paraları Geniş Kitlelere Ulaştırmayı Amaçlıyor

BitCashPay hepsi bir arada ürün paketi ile yatırımcıların tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.
DeFi Platformu BitCashPay Kripto Paraları Geniş Kitlelere Ulaştırmayı Amaçlıyor
Son Güncelleme: 
Yorum

Son yıllarda kripto para piyasasında merkeziyetsiz finansın payı her geçen gün daha da artıyor. Bir DeFi platformu ise yatırımcıların tüm ihtiyaçlarını karşıladığını belirtiyor. BitCashPay, Filipinler Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na kayıtlıdır ve ayrıca ülkenin merkez bankasından bir lisans almayı amaçlıyor.

Firma dijital varlıkların anlaşılmasını kolaylaştıran bir eğitim kaynağı olarak hizmet etmeye kararlı olduğunu söylüyor. Bunun için kripto para ve blockchain teknolojisini kapsayan ve basit kılavuzlar sağlayan bir akademi başlatıldı.

BCP Geniş Kullanım İmkanı Sunuyor

BCP Geniş Kullanım İmkanı Sunuyor

Bu akademi ile insanların dolandırıcılıktan kaçınmasına ve bu hızlı hareket eden sektördeki heyecan verici fırsatları nasıl tespit edeceklerini öğrenmelerine yardımcı olunması amaçlanıyor. BitCashPay kullanıcıların ERC-20 jetonlarını saklayabilecekleri bir uygulamaya yer veriyor.

Tüm büyük mobil cihazlarda mevcut olan bu sistem, tüketicilerin nakitsiz kalmasına yardımcı olmada da önemli bir rol oynayacak. Platformun yerel tokeni olan BCP, cep telefonu yüklemelerinden yakıta ve fast food’a kadar her şeyi satın almak için kullanılabiliyor ve sınır ötesi ödemeler yapmak için uygun bir seçenek sunuyor.

DeFi platformu gelecekte kullanıcıların kredileri güvence altına alabileceği özel bir kripto bankası başlatmayı da planlıyor. BitCashPay’in ilk markalarından biri, Temmuz 2019’da piyasaya çıkan eşler arası borç verme platformu FastCash3K idi.

BitCashPay önümüzdeki aylarda, düşük gecikme süresi, sorunsuz hesap oluşturma ve birinci sınıf müşteri hizmetleri ile birlikte herkes için erişilebilir bir kullanıcı arayüzü sunacağının sözünü veriyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu