Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Binance Kripto Ekosistemi için Fransa’da 100 Milyon Euro Yatırım Yapacak

Binance CEO'su Changpeng Zhao, Fransa'daki bir konferansta, 100 milyon euroluk kripto ve blok zinciri girişiminin başlatıldığını duyurdu.
Binance Kripto Ekosistemi için Fransa’da 100 Milyon Euro Yatırım Yapacak
Son Güncelleme: 
Yorum

Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao, Fransa Maliye Bakanlığı’nda yaptığı konuşmada, küresel kripto borsası Binance’ın, Fransa ve Avrupa’da blok zinciri ve kripto ekosistemini geliştirmek için 100 milyon euro yatırım ile bir girişim başlattığını duyurdu.

Borsa yerel finansal teknoloji derneği France FinTech ile ortaklaşa resmi olarak “Objective Moon” olarak adlandırılan yeni girişimi başlatıyor. Şirketten bir yetkili derneğin Binance’in yerel fintech sektörüyle bağlantı kurmasına ve bu sektörle çalışmasına yardımcı olacağını söyledi.

Duyuruya göre, Objective Moon, Fransa’da bir Binance Araştırma ve Geliştirme merkezinin gelişimini takip edecek. Bu amaçla, kripto borsası, Fransa ve Avrupa genelinde kripto ve blok zinciri yeteneklerini işe almayı planlıyor.

100 milyon euroluk girişimin bir parçası olarak Binance, Objective Moon Accelerator adlı merkezi olmayan bir defter teknolojisi hızlandırıcısı ve kripto ve blok zinciri endüstrisi için yeni yetenekler yetiştirmek için çevrimiçi bir eğitim programı başlatmayı hedefliyor.

Fransa merkezli çevrimiçi eğitim platformu OpenClassrooms ve kripto donanım sağlayıcısı Ledger da eğitim programının geliştirilmesine katkı sağlayacak.

Fransız ve Avrupalı ​​teknoloji ve yeteneklerden övgüyle bahseden CZ, Binance’in ülkedeki büyük operasyonlarını ve yatırımlarını başlatarak Fransa ve Avrupa’yı blockchain ve kripto endüstrisinde önde gelen küresel oyuncular haline getirmeye yardımcı olmayı planladığını söyledi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%