Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Binance CEO’su Finans Kurumlarının Kriptoya İlgisinin Arttığını Söyledi

Changpeng Zhao kriptonun geleneksel finansal kurumlarla daha fazla uyum kazandığını iddia ediyor.
Binance CEO’su Finans Kurumlarının Kriptoya İlgisinin Arttığını Söyledi

Binance CEO’su Changpeng Zhao geçtiğimiz günlerde finansal kurumların kriptoya adım atmaları için beklenen zamanların geldiğini söyledi. Zhao’ya göre en büyük kripto borsası Binance, artan sayıda kurumsal yatırımcı görüyor.

Binance patronu, geleneksel finansal hizmet firmalarının ve geleneksel risk sermayesi yatırımcılarının kripto para birimi alanına katıldığının altını çiziyor. Bu yatırımcıların varlıklarının tamamını hareket ettirmediğini söyleyen Zhao, izlemede olduklarını belirtti.

Zhao, kriptonun daha önce hayal bile edilemeyen kullanım alanına sahip olabileceğini tahmin ediyor. Binance’in NFT ekibinin birçok yaratıcıyla görüşmelerde olduğunu söyleyen Zhao, NFT pazarının çok büyük olacağına inanıyor.

CZ, son düzenleyicilerin kısıtlamalarına da değindi ve Binance’in düzenleyicilerle çalışabilmesi için bir genel merkeze sahip olması gerektiğini söyledi.

Binance CEO’su bu konuyla ilgili, “Merkezi bir borsa yürüttüğümüzde, düzenleyicilerle iyi çalışmak için merkezi bir varlığa ihtiyacımız olduğunu fark ettik.” diye konuştu. Zhao’ya göre Binance’ın, bu alandaki liderlerden biri olarak düzenleyici değişime hazırlıklı olması gerekiyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum