Yatırım yapmaya başla!

Baba Vanga’nın 2018 Kehaneti: “Yeni Süper Güç Çin Olacak!”

Balkanların Nostradamus’u olarak da tanınan Baba Vanga’nın 2018 kehanetleri, akıllarda soru işaretlerine yol açtı. İşte kör kahinin 2018 hakkındaki öngörüleri…
Baba Vanga’nın 2018 Kehaneti: “Yeni Süper Güç Çin Olacak!”

Kehanetlerinin % 85’i doğru çıkan ve ünü tüm dünyaya yayılan Baba Vanga’nın ismini daha önce duymamış olabilirsiniz. Ancak kör kahinin daha önceki kehanetlerinin doğru çıktığını düşünecek olursanız, Baba Vanga’nın 2018 yorumlarını öğrenmek isteyebilirsiniz diye düşünüyorum. Zira şu anda dünya gündemini epey meşgul eden haber, gören herkesin dikkatini çekecek nitelikte!

Öncelikle Baba Vanga’nın 11 Eylül saldırıları ile 2004 yılındaki tsunami felaketlerini bildiğini söyleyelim.

Baba Vanga Daha Önce Bilmişti Yani 1996’da 85 yaşındayken hayatını kaybeden kör kahin, ölümünden yıllar sonra gerçekleşecek iki önemli olay hakkında doğru tahminlerde bulunmuştu. İlaveten; Baba Vanga’nın Donald Trump kehaneti de epey dikkat çekmiş, yıllar öncesinden Obama’yı “44. Başkan ABD’nin son başkanı olacak” sözleriyle tarif etmişti.

Şu sıralar tüm dünyanın dikkatini çeken kehanetleri ise Çin’in ABD’yi geçerek yeni süper güç olacağı ve Venüs’te yeni bir enerji türünün keşfedileceği.

Dünyanın Yeni Süper Gücü Çin OlacakVe ekonomist yorumları ile yapılan araştırmalara bakacak olursak; Baba Vanga’nın Çin’in yeni süper gücü olacağı kehaneti tutacak gibi görünüyor.

Zaten günümüzde bu görüşü savunan birçok ekonomi uzmanı var. Kaldı ki Asyalı milyarderlerin sayısının ilk kez ABD’yi geçtiğini gösteren verileri de yalnızca birkaç hafta önce görmüştük.

PwC ve UBS raporuna göre; Asya’dan her 2 günde 1 milyarder çıkıyor ve Çin dünyanın en çok milyarderine sahip 2. ülkesi unvanını taşıyor.

Asya'dan Her 2 Günde 1 Milyarder ÇıkıyorAyrıca 1970’de dünyadaki toplam üretimin 4.1’ini elinde bulunduran Çin, 2015 yılında büyük bir artış göstererek 15.6 seviyesine ulaşmıştı. Forbes’a göre bu rakamlar ileride daha da artacak hatta şu an dünya üretiminde 16.7 oranında paya sahip olan ABD’nin payı 2025’te 14.9’a düşecek.

Diğer taraftan; Venüs’te yeni bir enerji kaynağı bulunacağı kehanetinin 2018’de gerçekleşmeyeceği öngörülüyor.

Baba Vanga 2018 Kehanetlerinde Neler Var?Ancak NASA’nın gelecek yıl bir uzay aracını Venüs’e göndereceği biliniyor.

Gerçi araç direkt Venüs’e inmeyecek ama Venüs’ün yerçekimi çekimini kullanarak Güneş’in etrafından yıldız hakkında bilgi toplayacak. Neticede; Balkanların Nostradamus’u kehanetleriyle önümüzdeki yıla da damga vuracak gibi görünüyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum