Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Angelina Jolie Olayım Derken Ölü Gelin’e Dönüşen Kadın Viral Oldu!

Ünlülere benzemek için servet harcayanlar kervanına katılan genç kız, Angelina Jolie olayım derken bakın ne hale geldi!
Angelina Jolie Olayım Derken Ölü Gelin’e Dönüşen Kadın Viral Oldu!
Son Güncelleme: 
Yorum

Angelina Jolie’ye benzemek için bir dizi estetik ameliyat geçirdiği söylenen İranlı genç kadın, tuhaf hatta korkunç görünüşüyle manşetleri süslemeye devam ediyor. Kaldı ki fotoğrafları kısa sürede viral olan Sahar Tabbar, ilgi çekmeyecek gibi de değil!

Tamam, günümüzde ünlülere benzeyebilmek uğruna bir dizi operasyon geçiren pek çok kişi olduğunu biliyoruz. Hatta değil ünlüler, elf olabilmek uğruna binlerce dolar harcayan genç adamın hikayesini de öğrenmiştik. Ancak çağımızın en güzel kadınları arasında olan Angelina Jolie’ye benzemek isteyen Sahar Cabbar, değişimiyle diğerlerine açık ara fark atıyor diyebiliriz.

Pek çok otorite tarafından dünyanın en güzel kadını olarak anılan Angelina Jolie’ye benzeme sevdası Sahar Cabbar’ı resimlerde gördüğünüz hale getirdi.

Angelina Jolie'ye Benzemek için Bu Hale GeldiHem yerli hem de yabancı kaynaklarda yer alan haber, herkesin dikkatini çekti. Ayrıca Sahar Cabbar, birçok kişi tarafından da sert sözlerle eleştirildi.

Instagram’da 490 bin takipçiye ulaşan İranlı kadının, nasıl bu hale geldiği konusunda da çeşitli iddialar ortaya atıldı.

Angelina Jolie Yerine Ölü Gelin'e BenzediAncak en yaygın olan bilgi, Sahar Cabbar’ın bu hale gelebilmek için aylarca diyet yaptığı ve 50 farklı operasyon geçirdiğiydi. Öyle ki Sahar Cabbar, Jolie’ye benzeyebilmek için 40 kiloya kadar düşmüş.

Angelina Jolie’ye benzemenin yanından bile geçemeyen Sahar, görünüşüyle fazlasıyla dikkat çekiyor.

Angelina Jolie Olmak İsteyen KadınÖyle ki fotoğrafları 10.000’in üzerinde beğeni alıyor. Fakat genç kadına sosyal medya hesapları üzerinden hakaret edenler ve onu ayıplayanlar da var.

Ama işin gerçeği, ne şekilde olursa olsun Sahar Cabbar Angelina Jolie’ye değil de animasyon karakteri Ölü Gelin’e fazlasıyla benziyor ve tüm dünyanın dikkatini çekiyor. Tüm bunlara ek olarak; bazıları da Sahar Tabbar’ın estetik ameliyat geçirmediğini, makyaj malzemeleri ve protezler sayesinde böyle göründüğünü söylüyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu