Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Andreessen Horowitz Kripto Para Fonlarını 4.5 Milyar Dolara Çıkarmayı Planlıyor

ABD’li risk sermayesi şirketi Andreessen Horowitz, kripto para piyasasına yönelik yatırımlarını artırmayı hedefliyor. Detaylar haberde…
Andreessen Horowitz Kripto Para Fonlarını 4.5 Milyar Dolara Çıkarmayı Planlıyor
Son Güncelleme: 
Yorum

Andreessen Horowitz, dijital varlıklara olan ilgisini sürdürüyor Şirket geçtiğimiz yıl Kasım ayında 2.5 milyar dolar değerinde fon toplamıştı. Gelen haberler yeni yılda da bu faaliyetlerin süreceğini gösteriyor.

Risk sermayesi kuruluşu, bu yıl kripto fonları için topladığı miktarı 4.5 milyar dolara çıkarmayı hedefliyor. Silikon Vadisi merkezli şirket, geçtiğimiz hafta yatırımcılara en son kripto para girişim fonu için toplamış olduğu 3,5 milyar dolara 1 milyar dolar daha ekleme yapmak istediğini belirtti.

Andreessen’e yakın kaynaklar, yeni fonların Mart ayına kadar tamamlanmasının hedeflendiğini söyledi. şirket daha önce Facebook, Twitter, Airbnb, Stripe, Coinbase ve bir dizi diğer önde gelen teknoloji gruplarında erken yatırımcı olarak rol oynamıştı.

Hareket, büyük yatırım şirketlerinin kripto sektörüne giderek daha fazla girdiğini gösteriyor. Bu durum ayrıca geleneksel finansın yerini almayı amaçlayan, yüzlerce projenin fitilini ateşleyebilir.

Andreessen ve diğer teknoloji devleri, geçtiğimiz dönemde kripto para projeleri için büyük yatırımlar topladı. Bu durum sektörde benzeri görülmemiş bir varlık girişinin yaşanmasına neden oldu.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%