Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Analistler Bitcoin’de Yeni Bir Ralli Başlayacağına Dair İyimser

Uzmanlar Bitcoin'in 63.000 - 75.000 dpşar aralığında herhangi bir yere yerleşebileceğine inanıyor. Bazı analistler ise bu fiyatında üstüne çıkılacağını düşünüyor.
Analistler Bitcoin’de Yeni Bir Ralli Başlayacağına Dair İyimser
Son Güncelleme: 
Yorum

Bitcoin neredeyse bir hafta boyunca 60.000 dolar seviyesinde dolaşırken, kripto piyasası bir kez daha ısınıyor gibi görünüyor . Bununla birlikte, yükseliş görünümüne rağmen, amiral gemisi kripto, kısa bir süre için de olsa bir kez kırılmasına rağmen, 60.000 dolar seviyesinden uzaklaşmış değil.

DecenTrader’ın kurucu ortağı Filbfilb ve Willy Woo gibi analistler, Coinbase halka arzının ufukta görünmesiyle Bitcoin’in yakın vadede, sert yükselişlere hazır olduğunu düşünüyor. Filbfilb, geçtiğimiz günlerde konuyla ilgili olarak, 14 Nisan gibi oynaklığın artabileceğini ve güçlü bir kopuşun eşiğinde olunduğunu söyledi.

Yatırımcılar Yeni Yükseliş Bekliyor

Yatırımcılar Yeni Yükseliş Bekliyor

Benzer şekilde Woo, Bitcoin tutucularının, bazı makul kazançları cebe indirmek için varlıklarını boşaltmadan önce en azından bir süre daha yükselmeyi bekleyeceklerini düşünüyor. Woo, Bitcoin’in yakın zamanda 46.400 dolar seviyesinin altında kapanmayacağına inanıyor.

Şu anda uzayda çok fazla kurumsal faaliyet gerçekleşirken, birçok kişi endüstrinin o kadar olgunlaştığına ve geri dönüşü olmayan bir noktaya geldiğine inanıyor. Öyle ki çoğu insan kripto tarafından öne sürülen teknolojik önermeyi sadece tanımak yerine fark etmeye başladı. Bu da kısa sürede yükselişlerin kapısını aralıyor.

BTC’nin bir daha son derece düşük fiyat seviyelerine düşüp ölçeklenemeyeceği konusunda, vadeli işlemler ve opsiyon ticaret platformu Deribit’in baş ticari sorumlusu Luuk Strijers, 10.000 doların altındaki senaryoların çok düşük bir gerçekleşme olasılığına sahip olduğunu öne sürüyor. Son dönemde Visa, PayPal ve Goldman Sachs gibi dev kurumlardan yapılan duyurular sonrası, Bitcoin’de yükselişin kademeli olarak yeniden başlaması bekleniyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu