Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Kripto Destekçisi Alan Howard, İki Yeni Girişime Yatırım Yaptı

Hedge fon yöneticisi Alan Howard yatırımlarına yenilerini ekliyor.
Kripto Destekçisi Alan Howard, İki Yeni Girişime Yatırım Yaptı

Milyarder hedge fonu yöneticisi Alan Howard, iki dijital varlık girişimine yatrrım yaptı. Büyük varlık yöneticisi Brevan Howard’ın kurucu ortağı, Londra merkezli kripto hizmetleri şirketi Copper.co için 25 milyon dolarlık ek bir artışa öncülük etti.

Açıklamada, yeni yatırımın Dawn Capital ve Target Global gibi şirketler tarafından yönetilen 50 milyon dolarlık B Serisi finansman turunu takip ettiği kaydedildi. Finansman, Copper’ın geleneksel finans firmalarının blok zinciri teknolojisinden ve kripto para birimlerinden yararlanmalarını sağlama konusundaki uzmanlığını daha da güçlendirmesinde kullanılacak.

Sektöre İlgi Artıyor

Sektöre İlgi Artıyor

Firma ayrıca ek finansmanın geleneksel finans sektöründen kriptoya artan ilgiyi gösterdiğini vurguladı. İlk etapta Avustralya, Hong Kong, Tayvan ve Güneydoğu Asya’da işini ve uyumluluğunu genişletmek için yeni sermayenin kanalize edilmesi planlanıyor.

Howard daha önce Avrupa dijital varlık yöneticisi CoinShares, blockchain ve yazılım geliştirme şirketi Block.one ve kurumsal kripto ticaret platformu Elwood gibi büyük kripto firmalarına yatırım gerçekleştirmişti.

Hedge fon yöneticisi 600 milyon dolar Bitcoin ve Ethereum sahibi One River Digital Asset Management’in %25 hissesinin sahibi konumunda.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum