Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Alameda Research Kripto Uygulaması Stacked’e 35 Milyon Dolar Yatırım Yapıyor

Stacked, kullanıcıların önceden oluşturulmuş yığınlar aracılığıyla ticaret stratejilerine erişmelerini sağlıyor.
Alameda Research Kripto Uygulaması Stacked’e 35 Milyon Dolar Yatırım Yapıyor
Son Güncelleme: 
Yorum

Sam Bankman-Fried tarafından kurulan kripto para ticaret şirketi olan Alameda Research, otomatik kripto ticareti uygulaması Stacked’e 35 milyon dolarlık yatırım yaptı.

Girişim, Bybit exchange ve BitDAO’nun bir girişim ortağı olan Alameda ve Mirana Ventures tarafından ortaklaşa yönetilen A Serisi bir finansman turunun başarıyla tamamlandığını resmen duyurdu.

Yeni finansmanın, Stacked’in 2022’de 40 kişilik ekibini 100’den fazla çalışana büyütmesine ve otomatik kredi ürünlerini ölçeklendirmeye devam etmesine yardımcı olacağı bildiriliyor.

Alameda Research Ventures’ın ortağı Brian Lee’ye göre, Alameda bir yıldan uzun bir süre önce Stacked’e yatırım yapmaya başladı ve artık perakende yatırımcılar için benzersiz, basit bir yatırım deneyimi sunduklarını söyledi.

Nisan 2020’de piyasaya sürülen Stacked, kullanıcıların popüler kripto endeksleri, hedge fonları ve diğer yatırımcı portföylerinden, ticaret stratejilerine ve yatırım portföylerine erişmelerini sağlayan web tabanlı bir uygulamadır. Platform, altı ay içinde tamamen mobil hale gelmeyi planlıyor.

Stacked’in kurucu ortağı ve CEO’su Joel Birch, DeFi ürünlerinin platformda oldukça popüler olduğunu belirtti. Kriptoya yatırım yapmayı kolaylaştıran ürünlere ilgi artmaya devam ediyor. Ağustos ayında, mobil yatırım platformu Titan, aktif olarak yönetilen bir kripto yatırım sepet uygulamasını başlatmıştı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu