Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Kaçırılıp 300.000 Dolara Satışa Çıkarılan Modelden Çarpıcı Açıklamalar!

Güzel modelin kaçırılmasıyla gündeme oturan olayın perde arkasında yaşananlar, insanın kanını donduruyor. İşte 300.000 dolar karşılığında satılmaya çalışılan İngiliz mankenin açıklamaları;
Kaçırılıp 300.000 Dolara Satışa Çıkarılan Modelden Çarpıcı Açıklamalar!
Son Güncelleme: 
Yorum

Film senaryolarını aratmayacak bir olay, Milano’da yaşandı. 20 yaşındaki İngiliz model, fotoğraf çekimi için gittiği İtalya’da yaptığı iş anlaşmasının gerçek olmadığını anladığında artık çok geçti. Çünkü güzel model, ağzını kapatan eller ve koluna saplanan iğnenin ardından gözlerini bir valizin içinde açmıştı. 1 hafta boyunca tutsak edilen Chloe Ayling, yaşadığı korkunç günlerin arkasındaki detayları şöyle açıkladı:

“O evde hayatımın en kötü anlarını geçirdim. Her saniye, her dakika ve her saat hayatımdan endişe ettim.”

“O evde hayatımın en kötü anlarını geçirdim" dedi.

Siyah eldivenli bir adamın arkasından yanaştığını ve bir eliyle ağzını kapattığını söyleyen Chloe, ardından koluna saplanan iğneyle uyutulduğunu söyledi. Elleri ve ayakları bağlanmış, ağzı da bantlanmış bir şekilde uyanan Chloe, arabanın bagajında küçük bir çantanın içinde saatlerce yol aldığını anlattı.

Sonrasında suç örgütünün onu 1 hafta boyunca tutsak edeceği eve götürüldü. Kelepçeli ve yarı çıplak halde fotoğrafları çekilen modelin menajeriyle iletişime geçilerek fidye istendi.

Chloe Ayling, yaşadıklarını anlattı

Kendilerine Black Death adını veren örgüt, modelin menajerini Chloe’yi internet üzerinden açık arttırmaya çıkarmakla tehdit etti.

Nihayet örgüt üyelerinden bir tanesi modelin 20 aylık bir çocuk sahibi olduğunu öğrendi ve suçlular Ayling’i serbest bırakmaya karar verdi. Çünkü Black Death’e göre anne olan bir kadın kaçırılamazdı.

Black Death’e göre anne olan bir kadın kaçırılamazdı.

“Bana 5 yılda 15 milyon euro para kazandıklarını ve kaçırılan bütün kadınların Arap ülkelerine satıldığını söylediler. Arapların satın aldıkları kadınlardan sıkıldıklarında kaplanlara yem yaptıklarını söyleyerek de beni korkuttular.”

İngiliz model, suç örgütü hakkında ilginç açıklamalar yaptı.

Polisin araştırmaları sonucunda 30 yaşındaki Herba Lukasz Pawel isimli eski suçlu, gözaltına alındı. Şüphelinin örgüt arkadaşlarına ise henüz ulaşılamadı. Tüm bunlara ek olarak; şu an yaşadıklarının şokunu atlatmaya çalışan İngiliz modele daha sonra örgüt tarafından bir mektup yazıldı ve suçlulara 1 ay içinde 50.000 dolarlık ödeme yapması söylendi.

Ödemenin Bitcoin ile yapılması istenirken, modelin hiçbir şekilde örgüt aleyhinde konuşmaması gerektiği de belirtildi. Son olarak; mektuptaki “olayı kişisel algılama, bu sadece bir iş” şeklindeki sözler de örgütün geldiği nokta hakkında yetkililere daha çok fikir verdi diyebiliriz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu