Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Kripto Tüccarı Wainman’a Göre Ethereum Rallisi Yeni Başlıyor

Analist, Ethereum için çok daha yüksek seviyelerin yolda olduğunu düşünüyor.
Kripto Tüccarı Wainman’a Göre Ethereum Rallisi Yeni Başlıyor
Son Güncelleme: 
Yorum

Kripto para piyasasında son dönemde en çok yükselen coinlerden birisi Ethereum olmaya devam ediyor. ETH yükselişini sürdürdü ve 3.487 dolara ulaştı ve tüm zamanların en yükseğini test etti. Yazım itibariyle kripto para 3.400 dolar seviyelerinde bulunuyor. Analistler ETH’nin yükselişinin devam edeceğini tahmin ediyor.

Tanınmış tüccar Elliot Wainman, ETH’nin rallisinin henüz yeni başladığını düşünüyor. Wainman’a göre önde gelen akıllı sözleşme platformu Bitcoin’den daha fazla avantaja sahip. Finansın geleceği ile temel katman protokolü olarak Ethereum’un önemi ve potansiyeli gelecek süreçteki yükseliş ihtimalini artırıyor.

MetaMask Kullanıcı Sayısı Artıyor

MetaMask Kullanıcı Sayısı Artıyor
Kaynak: Twitter

Analist ayrıca popüler Ethereum cüzdanı MetaMask’ı aktif olarak kullanan kullanıcı sayısında büyük bir artış olduğunu gösteren bir tabloya dikkat çekiyor. Artna kullanıcı sayısı, Ethereum ağının parabolik bir büyüme oranında her zamankinden daha fazla aktif kullanıcıya sahip olmaya başladığını söylüyor.

Analist Ethereum’un değerinin artmasında önemli faktörlerden biri olarak bu yükselişi gösteriyor. Tüccar, basit arz ve talep yasalarının Ethereum’un fiyatının yükseleceğini belirlediğini öne sürüyor.

Diğer yandan Ethereum ağında Temmuz ayında EIP 1159 yükseltmesi yapılacak. Bu güncellemenin yüksek işlem ücretlerini aşağı çekmesi bekleniyor.

Wainman ise Ethereum ağını daha uygun maliyetli hale getirmeyi amaçlayan ve merakla beklenen EIP 1159 yükseltmesinin varlığın arzını azaltacağını söylüyor. Analist son olarak Ethereum’da yaklaşmakta olan yeniliklerin, henüz fiyatlanmadığına dikkat çekti.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu