Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Veritone ile BitPay Arasında Kripto Ödeme Ortaklığı Kuruldu

Perakende devleri ödemelerde kripto para kullanmaya başlıyor.
Veritone ile BitPay Arasında Kripto Ödeme Ortaklığı Kuruldu

ABD merkezli en büyük ödeme şirketlerinden Verifone, tüccarların kripto para ile ödeme kabul etmelerini sağlayacak. Firma bunun için sektörün önde gelen girişimlerinden BitPay ile ortaklık kurdu.

Yeni çözüm, tüccarların müşteri tabanlarını genişletmelerini ve kripto para piyasalarının fiyat dalgalanmalarından korunurken kripto kabulünü teşvik etmelerini sağlıyor. Yapılan ortaklık sonrası bu yıl içerisinde tüccarlara kripto para çözümü sunulması bekleniyor.

Tüccarlar, BitPay’de bir hesaba ihtiyaç duymadan doğrudan Verifone’dan kripto ödemelerini kabul edebilecek. Tüketiciler, onaylı kripto cüzdanlarını kullanarak sorunsuz bir şekilde ödeme yapabilecek.

Çözüm, Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Bitcoin Cash, Wrapped Bitcoin, Litecoin’de alışveriş yapmak için Blockchain.com, BRD, Metamask, BitPay ve daha fazlası gibi büyük cüzdanları destekleyecek.

Ödeme sırasında tüketiciler bir Verifone cihazında tercih ettikleri kripto cüzdanını seçecek ve işlemi tamamlamak için kripto cüzdanlarını kullanarak ekrandaki QR kodunu tarayacak.

Kripto fonları doğrulandıktan sonra, satıcı mağaza içi terminalde bir onay mesajı alacak. Fonlar, Verifone aracılığıyla kişinin banka hesabına geleneksel para biriminde ödenecek.

BitPay’in kurucu ortağı ve CEO’su Stephen Pair, Verifone’un ticaret üssünün, büyüyen kripto pazarından yararlanmak isteyen dünyanın en büyük ve en tanınmış markalarının çoğunu içerdiğini söyledi.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum