Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

PayPal Kripto Para Yatırımcıları için Yeni Uygulama Geliştirdi

Uygulama, müşterilere PayPal ile ilgili tüm işlemleri tek bir gösterge panosundan yönetme olanağı sunacak.
PayPal Kripto Para Yatırımcıları için Yeni Uygulama Geliştirdi
Son Güncelleme: 
Yorum

Bilindiği üzere PayPal geçtiğimiz dönemde kullanıcılarına kripto para hizmeti sunmaya başlamıştı. Şirket bu alandaki geliştirmelerine devam ediyor. PayPal,müşterilerinin tüm dijital ödeme ihtiyaçları için tek durak noktası olarak faturalandırılan yeni bir uygulamanın piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Uygulama kullanıcıların, şirketim tüm dijital finansal ürünlerine erişmesini sağlayacak. Yeni uygulama, kripto para ödemelerini ve yüksek getiri tasarruflarını yönetmek için bir cüzdan sekmesi ile hem kripto hem de kripto harici kullanımları kapsıyor.

Dijital ödeme devi, müşterilerin duyurunun bir parçası olarak yeni uygulama ile tasarruflarından yıllık yüzde 0,40’a varan getiri elde edebileceklerini açıkladı. Müşteriler ayrıca birikim hesabındaki kazançlarını online alışverişte kullanmak üzere PayPal cüzdanlarına çekebilecekler.

Özellikler arasında fatura ödemeleri, nakit para iadesi ve indirimler ile doğrudan mevduat yer alır. Bir diğer özelliğin ise müşterilerin iki gün önce ödeme almalarını sağlayacağı belirtiliyor. Şirket ayrıca, çevrimdışı QR kod ödeme ve yatırım yetenekleri de dahil olmak üzere önümüzdeki aylarda uygulamaya daha fazla özellik eklemeyi planlıyor.

Yeni müşteri uygulamasının duyurusu, şirketin Birleşik Krallık’taki kullanıcılar için kripto ticaretine giriş yapmasından sadece birkaç gün sonra geldi. PayPal CEO’su Dan Schulman dijital ödemelerin önümüzdeki süreçte daha da artacağını söylemişti.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%