Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

PayPal Kripto Para Yatırımcıları için Yeni Uygulama Geliştirdi

Uygulama, müşterilere PayPal ile ilgili tüm işlemleri tek bir gösterge panosundan yönetme olanağı sunacak.
PayPal Kripto Para Yatırımcıları için Yeni Uygulama Geliştirdi

Bilindiği üzere PayPal geçtiğimiz dönemde kullanıcılarına kripto para hizmeti sunmaya başlamıştı. Şirket bu alandaki geliştirmelerine devam ediyor. PayPal,müşterilerinin tüm dijital ödeme ihtiyaçları için tek durak noktası olarak faturalandırılan yeni bir uygulamanın piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Uygulama kullanıcıların, şirketim tüm dijital finansal ürünlerine erişmesini sağlayacak. Yeni uygulama, kripto para ödemelerini ve yüksek getiri tasarruflarını yönetmek için bir cüzdan sekmesi ile hem kripto hem de kripto harici kullanımları kapsıyor.

Dijital ödeme devi, müşterilerin duyurunun bir parçası olarak yeni uygulama ile tasarruflarından yıllık yüzde 0,40’a varan getiri elde edebileceklerini açıkladı. Müşteriler ayrıca birikim hesabındaki kazançlarını online alışverişte kullanmak üzere PayPal cüzdanlarına çekebilecekler.

Özellikler arasında fatura ödemeleri, nakit para iadesi ve indirimler ile doğrudan mevduat yer alır. Bir diğer özelliğin ise müşterilerin iki gün önce ödeme almalarını sağlayacağı belirtiliyor. Şirket ayrıca, çevrimdışı QR kod ödeme ve yatırım yetenekleri de dahil olmak üzere önümüzdeki aylarda uygulamaya daha fazla özellik eklemeyi planlıyor.

Yeni müşteri uygulamasının duyurusu, şirketin Birleşik Krallık’taki kullanıcılar için kripto ticaretine giriş yapmasından sadece birkaç gün sonra geldi. PayPal CEO’su Dan Schulman dijital ödemelerin önümüzdeki süreçte daha da artacağını söylemişti.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum