Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Paxos CEO’su Stablecoin Piyasasının Düzenleme Eksikliği Olduğunu Söyledi

Cascarilla, kripto ekosisteminin ötesine geçmek için stablecoinlerin sağlam düzenlemelere ihtiyacı olduğunu düşünüyor.
Paxos CEO’su Stablecoin Piyasasının Düzenleme Eksikliği Olduğunu Söyledi

Kripto para piyasasına yönelik düzenleme söylemleri son günlerde artarak devam ediyor. Bu düzenlemeler hem piyasa genelinde hem de stablecoinlere yönelik olarak konuşuluyor.

Paxos CEO’su Charles Cascarilla, stabil coinlerin sadece kripto meraklıları için bir araç olmanın ötesine geçmek ve ana akım benimsemeyi sağlamak için katı düzenlemelere ihtiyaç duyduğunu söyledi.

Cascarilla, stabilcoinlerin, kripto topluluğunun dışından ilgi çekmek için kritik olan düzenleme olmadan güven oluşturamayacağını açıkladı. Paxos CEO’su sabit paraların temel anlamda daha fazla incelenmesi gerektiğini düşünüyor.

Sabit Paralar Riskli Olabilir

Sabit Paralar Riskli Olabilir

Düzenlemelerin bir projenin erken aşamalarında bir engel olabileceğini kabul eden Cascarilla, finansal hizmetler gibi yüksek düzeyde regüle edilmiş bir sektörde sabit paraların riskli olabileceğine dikkat çekti.

Düzenleyicilerin stablecoin’lerle ilgili kara para aklama endişeleri hakkında konuşan Cascarilla, kara para aklama için kullanılan bir numaralı para biriminin dolar olduğunu kaydetti.

Paxos, düzenleme dostu gelişimi ile biliniyor. Bu yılın başlarında, Amerika Birleşik Devletleri Para Birimi Denetleme Ofisi, Paxos’a ulusal bir güven bankası kurması için federal bir tüzük verdi. Yakın zamanda Bank of America, hisse senedi alım satımları için Paxos Uzlaşma Hizmetine katılmıştı.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum