Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

DeFi Platformu Panther Halka Açık Satışta 22 Milyon Dolar Topladı

Toplam arzın %5’i satışa sunuldu.
DeFi Platformu Panther Halka Açık Satışta 22 Milyon Dolar Topladı

Merkezi olmayan finans (DeFi) endüstrisi için gizliliği artıran bir teknoloji sağlayıcısı olan Panther Protocol, DeFi ve Web3 için gizlilik çözümleri oluşturmaya devam etmek için halka açık satışını tamamladı.

Halka açık ZKP token satışında 22 milyon dolar toplandı ve toplam tutar 32 milyon dolara çıkarıldı. 2020’nin 3. çeyreğinde başlatılan Panther Protocol, Zcash gibi popüler gizlilik odaklı kripto para birimleri için uygulanan yeni bir sıfır bilgi şifreleme biçimi kullanılarak oluşturulmuştur.

Ethereum, Polygon, Flare, Near ve Avalanche dahil olmak üzere birden fazla blok zinciri üzerine inşa edilen Panther, DeFi ve Web3 için birlikte çalışabilir bir gizlilik katmanı geliştiriyor.

Protokolün halka satışı, değişken kilit açma programları ile toplam ZKP arzının %5’ini içeriyor. Toplam arzın %15’i ise üç ayrı özel satış turu yoluyla satıldı. Protokol özel finansman yoluyla 10 milyon dolar topladı.

DeFi endüstrisi bu yıl hızla büyüdü. Tüm DeFi protokollerinde kilitlenen toplam değer Kasım başında 270 milyar doların üzerine çıkarak yeni bir rekor kırdı .Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum