Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Net Holding Bağımsız Denetim Kuruluşunu Belirlerken Hisseleri Yükselişte

Net Holding bağımsız denetim kuruluşunun tescil ve ilanını duyururken, hisseleri %1'i aşan yükseliş kaydediyor.
Net Holding Bağımsız Denetim Kuruluşunu Belirlerken Hisseleri Yükselişte
Son Güncelleme: 
Yorum

Net Holding Anonim Şirketi bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklama ile bağımsız denetim kuruluşu seçiminin tescil ve ilanını duyurdu. Şirket, 28 Ağustos tarihinde kuruluşun seçimini yapılırken, 27 Eylül’de tescilin gerçekleştiğini ifade etti.

Net Holding, 2021 yılı finansal raporlarının denetlenmesi ve bağımsız denetim hizmetlerinin yerine getirilmesi için Ata Uluslararası Bağımsız Denetim ve S.M.M.M. A.Ş. firmasını oyçokluğuyla seçti. Olağan Genel Kurul toplantısında alınan kararların, İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü tarafından 27 Eylül’de tescil edildiğini, 28 Eylül’de ise Türk Ticaret Sicil Gazetesi’nde ilan edildiğini açıkladı.

Açıklamanın geldiği sıralarda Net Holding hisseleri (NTHOL) yüzde 1,90 oranında yükselişle 4,82 liradan işlem görmeye başladı.
Net Holding Hisseleri Yüzde 1,69 Yükseliş
Kaynak: Paratic Piyasalar

Hisseler dünkü işlemlerde 4,8 liraya kadar yükseldikten sonra gerileyerek 4,62 liraya kadar düştü. Kapanışı yeniden yükselerek 4,73 liradan gerçekleştirdi. Bugünkü işlemlere ise 4,75 liradan başlayan hisseler, güçlü bir yükseliş kaydetmeye başladı.

4,8 lirayı aşan hisseler yükselişini devam ettirerek TSİ 11:55 sularında 4,82 liraya kadar ulaştı. Hisselerde yukarı yönlü eğilimin devam etmesiyle birlikte 4,84 lira seviyesi direnç noktası konumunda görev yapıyor. Eğer aşağı yönlü bir eğilim kazanırsa 4,73 ve 4,70 lira seviyeleri destek noktaları olarak takip edilecek.

Hisselerin fiyat performansı incelendiğinde ise haftalık %12,12 oranında değer kazandığı görülüyor. Aylık %6,65 yükselen hisseler, yıllık periyotta %104,68 oranında değer kazanmış durumda bulunuyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu