Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Michael Saylor, Bitcoin’in Dijital Mülk Olduğunu Düşünüyor

MicroStrategy CEO’su Saylor, Bitcoin’in ABD hükümeti için tehdit olmayacağını belirtti.
Michael Saylor, Bitcoin’in Dijital Mülk Olduğunu Düşünüyor

Dünyanın önde gelen Bitcoin yatırımcılarından MicroStrategy’nin CEO’su Michael Saylor, BTC’nin dijital para biriminden ziyade dijital bir mülk olduğunu düşünüyor. Katıldığı bir podcast yayınında konuşan Saylor, Bitcoin’in gayrimenkul ya da altında olduğu gibi ABD hükümeti için bir tehdit oluşturmayacağını söyledi.

İnsanların artık gayrimenkul, hisse senedi, iş kurma veya altın satın alma gibi geleneksel yatırımları tercih etmek yerine Bitcoin satın alıp almamayı tarttığını belirten Saylor, yapılanın dijital mülk biçimlerin paraya dönüştürülmesi olduğunu ifade etti.

MicroStrategy Birikim Yapmaya Devam Ediyor

MicroStrategy Birikim Yapmaya Devam Ediyor

MicroStrategy, Ağustos 2020’den bu yana sürekli Bitcoin alımları gerçekleştiriyor. Şirketin portföyünde şu anda 3.3 milyar dolar değerinde 105.085 BTC bulunuyor. Saylor, Bitcoin kısa vadede çökse bile MicroStrategy’nin satma niyetinin olmadığını ve gelecekte oluşacak volatiliteye hazır olduğunu söyledi.

Anahtarın, piyasa gerileme ve FUD dönemlerinde HODL olduğunu vurguladı ve geçmişte fiyat düştüğünde hisselerini satmayan eski Microsoft CEO’su Steve Balmer gibi teknoloji alanındaki devlere dikkat çekti.

Balmer’ın 100 milyar dolar servete sahip olmak için Microsoft’u satmadığını belirtti. MicroStrategy CEO’su, Bitcoin’in fiyatı dört yıl sonra bugün olduğundan daha düşük olsaydı, stratejisini yeniden gözden geçirebileceğini söyledi.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum