Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Mark Cuban, Ethereum’u Bitcoin’e Tercih Ettiğini Söyledi

Milyarder isim Mark Cuban, Ethereum’u servet deposu olarak görüyor.
Mark Cuban, Ethereum’u Bitcoin’e Tercih Ettiğini Söyledi
Son Güncelleme: 
Yorum

Dallas Mavericks’in sahibi ve Shark Tank yıldızı Mark Cuban, Ethereum’un bir servet deposu olarak Bitcoin’e göre belirgin bir avantaja sahip olduğunu söylüyor. Cuban katıldığı bir röportajda Ethereum’un akıllı sözleşme işlevselliğinin ve sayısız kullanım durumunun, ona piyasa değerine göre en iyi kripto varlığı üzerinde bir avantaj sağladığını iddia ediyor.

Bitcoin ve Ethereum’ıun etkili bir şekilde birçok şeyin gerçekleşmesini sağlayan platformlar olduğunu söyleyen Cuban, Bitcoin’in bir değer deposu olacak şekilde geliştiğini ve onu başka herhangi bir şey için kullanmanın zor olduğunu söyledi. Cuban ayrıca Bitcoin’in istendiği takdirde dijital altın olacağını belirtti. Cuban’a göre Ethereum’un Bitcoin’e göre pek çok avantjı bulunuyor.

‘Bitcoin Üzerinde Çalışmak Gerekiyor’

'Bitcoin Üzerinde Çalışmak Gerekiyor'

ETH ile ilgili konuşan Cuban, “Ethereum ise organik ve doğal formunda çok daha fazla yerleşik yardımcı program olduğunu biliyorsunuz. Akıllı sözleşmeleri organik ve doğal olarak kullanma yeteneği şu anda sadece önemli bir fark. Bu, Bitcoin’de yeni değer yaratan ve yeni fırsatlar yaratan Katman-2’ler olmadığı anlamına gelmez. Ama gerçekten Bitcoin üzerinde Ethereum’da yaptığınızdan çok daha fazla çalışmanız gerekiyor.” ifadelerini kullandı.

Milyarder isim Ethereum’un özelliklerinin, platformun ve varlığın, NFT sektörüne güç sağladığına da dikkat çekti. İnsanların kripto sektörüne NFT’ler yoluyla girdiğini belirten Cuban, bu kişilerin Ethereum platformu ilke etkileşime girmek zorunda kalacağını söyledi.

Cuban, “İnsanlar NFT satın almak, daha fazla şey yapmak için ETH’yi kullandığından ve akıllı sözleşmeler için geliştirme yapmayı biraz daha basit hale getiriyor. Umarız ETH2 kısa sürede hayatımıza girer” diye konuştu. Milyarder isim, Ethereum yatırımcılarının bir değer deposundan çok daha fazlasına sahip olduklarını düşünüyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%