Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Grayscale Kripto Varlık Portföyüne Cardano’yu Eklediğini Duyurdu

Dijital varlık yöneticisi portföyüne ADA'yı ekledi.
Grayscale Kripto Varlık Portföyüne Cardano’yu Eklediğini Duyurdu

Dünyaca ünlü varlık yönetim fonu Grayscale, portföyünde Bitcoin ve Ethereum olmak üzere çok sayıda kripto para bulunduruyor. Şirket kripto varlıklarına Cardano’yu da eklediğini duyurdu. Grayscale, portföyünü Cardano’nun şu anda şirketin üçüncü en büyük holdingi olduğu bir şekilde yeniden dengelediğini açıkladı.

Duyuruya göre dünyanın önde gelen dijital varlık yöneticisi Grayscale, Grayscale Digital Large Cap Fund portföyünü mevcut Fon bileşenlerinin belirli miktarlarını kendi ağırlıklarına oranla satarak ve nakit gelirleri kullanarak ayarladı.

Grayscale yatırım portföyü
Kaynak: Grayscale

Açıklama sonrası Cardano’nun fiyatında da sert bir yükseliş meydana geldi. 1.30 dolar seviyesinden işlem gören ADA, Grayscale duyurusu sonrasında 1.38 dolara kadar yükseldi. Cardano, Ethereum’un ölçeklenebilirliğini ve verimliliğini artırmayı amaçlayan bir hisse kanıtı blok zinciri olarak tanımlanıyor.

Grayscale Finans Başkan Yardımcısı Edward McGee, yaptıkları yatırımla ilgili, tüm dijital varlık pazarının %70’ini oluşturan varlıkları güvenli bir şekilde ellerinde tutmak için çalışırken, Cardano’yu Dijital Büyük Sermaye Fonu portföylerine davet etmekten heyecan duyduklarını söyledi.

Dijital para birimlerinin yatırımcıların portföylerini çeşitlendirmeleri için eşsiz bir fırsat sunduğunu belirten McGee, Grayscale olarak, düzenlenmiş ürün teklifleri aracılığıyla önde gelen dijital para birimlerine erişim sağlamaktan gurur duyduklarını ifade etti.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum