Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Evcil Hayvanlarınızın Patilerini Temizleyen PEGGYMATIC Yakında Sizlerle!

Evcil Hayvanlarınızın Patilerini Temizleyen PEGGYMATIC Yakında Sizlerle!

Evcil hayvanlarınızın çamurlu ve ıslak patilerinizden sıkıldıysanız, direkt olarak kendinize bir PEGGYMATIC siparişi vermelisiniz. Yağmur ve Yaprak Sürmeli adındaki iki üniversite öğrencisi genç kadının kendi köpekleri “Peggy”den esinlenerek ürettikleri PEGGYMATIC, oldukça kullanışlı ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. “Kendi köpeklerinin ismini icatlarına vermişler, çok düşünmüş olmalılar” diyebilecek arkadaşlar için açıklayalım: Genç kadınların sevimli köpeği Peggy geçirdiği meme kisti operasyonunun ardından hayata gözlerini yummuştur; fakat bu olay Yağmur ve Yaprak’ı durdurmayıp aksine, hayatını kaybeden köpeklerinin hatrına daha sıkı çalışmalara sebep olmuştur.

İkilinin en büyük amacı, mümkün olduğunca çabuk bir sürede PEGGYMATIC’i ticarileştirerek, hem hayvanların hem de insanların hayatını kolaylaştırmaktır. Hayvan sahibi olanların bildiği gibi evde beslenilen kedi köpekler, hemen her yere erişim sağlayabiliyor. Yastık, yatak, çarşaf, koltuk derken her yere çıkıyor ve değiyorlar. Mühim olan bunu nasıl yaptıkları? Sokaktan geldikleri gibi mi yoksa PEGGYMATIC ile temizlenmiş patileriyle mi? Belki “neden bu ürüne para vereyim aynısını ıslak mendil ile de yapabiliyorum” diyor olabilirsiniz. Ancak çoğu ıslak mendilde yüksek oranda kimyasal malzeme bulunmaktadır. Temizlik sonrası hayvanınız buraları yalayarak hem ağzına hem de vücudunun diğer kısımlarına da bu maddeleri yaymış olacak. Yani köpeğinizin sağlığını düşünüyorsanız yapabileceğiniz en mantıklı şey, kendinize bir PEGGYMATIC almak olacaktır.

Fırçalarında at kılı yoğunluklu malzeme kullanan kardeşler, kaliteden ödün vermemektedir. Aynı zamanda kullanımı köpeklerinizin ürüne alışma sürecini hızlandırır. Pati temizliğinin yanı sıra, PEGGYMATIC aynı zamanda tuvalet sonrası popo yıkama da yapmaktadır. Ürünün beraberinde getirdiği faydalar:

  • Su ile fırçalayarak yıkama
  • Hafif ve taşınabilir olması
  • Kullanım konusunda tek yapmanız gereken bir tuşa basmak
  • Yüksek kaliteli malzeme kullanılması
  • 2 yıl garanti
  • Pati algılama sistemi
  • Elektronik devre kontrolü
  • Kirli suyun karışmadığı hazneye sahip olması

Ürün sizin açınızdan kullanışlı olmasının yanı sıra, hayvanınız için oldukça rahatlatıcıdır. Dönen kıllar masaj etkisi yarattığı için hayvanlarda rahatlamayı sağlayabilir. İnsanlarda nasıl tüm sinirler ve organlar ayağa bağlı ise hayvanlarda da aşağı yukarı aynıdır. Kedi ve köpeklerde pati masajı, dolaşımı ve bağışıklık sistemini arttır, toksinlerin atılmasına yardımcı olur, besin alımını arttırır. Bunların yanı sıra, daha birçok yararı vardır. İki kardeş PEGGYMATIC sayesinde, dünya çapında ve ülkemizde oldukça fazla ödül elde etmişlerdir.

Yaprak ve Yağmur Sürmeli’nin ürünü için hazırladıkları tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Videoda da görmüş olduğunuz üzere, kullanımı oldukça basit ve işlevseldir. Kardeşler, ürünün fiyatını 179 TL olarak belirlemişlerdir. PEGGYMATIC’in ön sipariş yapanlar için tahmini teslimat süresi Aralık 2016 olacaktır.

İhtiyaca yönelik bir ürün olması, PEGGYMATIC’i inanılmaz derecede kullanışlı bir hale getiriyor. Birçok insan, merakla piyasaya çıkacağı anı bekliyor. Kardeşler fikri 2014’te bulmuş olmalarına rağmen, ürünün piyasaya tam olarak çıkış tarihi 2016’nın sonları olacaktır. Kendileriyle gurur duyuyor ve böyle güzel bir şeye imza attıkları için de tebrik ediyoruz. Kaybettikleri hayat arkadaşları Peggy içinde kendilerine üzüntülerimizi iletiyoruz. Umarız ilerleyen zamanlarda çok daha güzel tasarımlarla karşımıza çıkarlar.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Girişimcilik kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum