Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Ethereum Londra Yükseltmesini Beklerken Son 2 Haftanın En Yükseğini Gördü

Ethereum hafta sonu 2.300 doların üzerine çıktı.
Ethereum Londra Yükseltmesini Beklerken Son 2 Haftanın En Yükseğini Gördü

Ethereum topluluğu Temmuz ayı içerisinde gerçekleşecek büyük Londra güncellemesini bekliyor. Bu bekleyiş kripto para biriminin fiyatına olumlu yansımaya başladı. Veriler ETH’nin geçtiğimiz gün fiyatının son iki haftanın en yüksek seviyeye ulaştığını gösteriyor: Ethereum yükselişini 2.384 dolara kadar taşıdı.

Bugün itibariyle Bitcoin’deki geri çekilmenin etkisiyle Ethereum’un fiyatı 2.280 dolar seviyelerine kadar geriledi. Bazı uzmanlara göre ETH’nin olumlu fiyat hareketinin bir kısmı, Cuma günü 230 milyon dolarlık opsiyon sözleşmelerinin sona ermesiyle de ilgili olabilir.

ETH yıllık fiyat grafiği
Kaynak: CoinMarketCap

ETH boğaları 2.200 dolar civarında sağlam bir liderlik kazanmaya başladı. Temmuz ayının sonlarında Ethereum ağında tam olarak uygulanması beklenen Londra hard forkunun, kripto paranın fiyatını çeşitli seviyelerde etkilemesi bekleniyor.

Yükseltme ile beraber düzenli olarak Ethereum yakımları gerçekleştirilecek bu da arzın sınırlanmasını sağlayacak. Bu mekanizmanın ETH’yi az bulunan bir varlığa dönüştürmesi amaçlanıyor.

Zincir üstü veriler, Ethereum’un geçen hafta 750.000’den fazla aktif adres kaydettiğini ve Bitcoin’in aktif adres sayısını aştığını gösteriyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum