Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Ethereum’un En Büyük 10 Balinası Toplam Arzın %21’ini Elinde Tutuyor

ETH düşüş sonrası 3.500 dolar seviyesine yeniden çıktı.
Ethereum’un En Büyük 10 Balinası Toplam Arzın %21’ini Elinde Tutuyor

Ethereum balinaları, büyük miktarlarda birikim yapmaya devam ediyor. Santiment tarafından yayınlanan son veriler, dünyanın en iyi 10 ETH adresindeki varlıkların son 15 haftada hızla arttığını gösteriyor. En büyük 10 Ethereum cüzdanı şu anda toplam ETH arzının %21,38’ine sahip. Bu oran Mayıs 2017’den beri en yüksek seviye olarak kaydedildi.

Dünyanın en büyük bankalarından biri olan Standard Chartered, yakın zamanda Ethereum hakkında bir rapor yayınladı ve perakende ve kurumsal yatırımcıların dünyanın en büyük ikinci dijital varlığına artan ilgisini vurguladı. Banka, Ethereum’un olması gereken fiyaıtn 26.000 – 35.000 dolar aralığında olması gerektiğini düşünüyor.

Ethereum balinalarının ETH arzı

Kaynak: Santiment ETH’nin orta vadede BTC’den daha iyi bir alım olduğunu düşünen bankanın analistleri, Ethereum ve Bitcoin para birimleri arasındaki çapraz oranın mevcut seviyelerden kabaca iki katına çıkarak 0.161’e çıkmasını ve ETH’nin toplam piyasa değerini BTC’lerle uyumlu hale getirmesini beklediklerini söyledi.

ETH’nin toplam piyasa değeri, 2021 Ağustos’unun başlangıcından bu yana 100 milyar dolardan fazla arttı. Kripto para birimi an itibariyle 3.500 dolar yakınlarında işlem görüyor. Öte yandan ETH’nin kripto piyasasındaki hakimiyeti artıyor. Dijital varlık şu anda kripto para birimlerinin toplam piyasa değerinin %19,5’ini oluşturuyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum