Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Ethereum 4 Bin Dolar Direncinin Üzerinde Tutunma Mücadelesi Veriyor

Bitcoin’deki yukarı yönlü hareket ETH’nin de yeşillenmesine neden oldu. Parite 4.000 doların üzerine çıkma savaşı veriyor. İşte son veriler…
Ethereum 4 Bin Dolar Direncinin Üzerinde Tutunma Mücadelesi Veriyor
Son Güncelleme: 
Yorum

Ethereum, Bitcoin’deki yukarı yönlü hareketin de etkisiyle, güç kazanmış görünüyor. Geçtiğimiz saatlerde 3.900 doların altına kadar gerileyen parite, yeniden yukarı yönlü hareket ediyor.

Kripto para birimi an itibariyle 4.000 dolar seviyesinin üzerinde tutunmaya çalışıyor. Daha önceleri destek olarak çalışan bu seviye artık direnç olarak Ethereum’un karşısına çıkıyor.
ETH için yukarı yönde ani bir direnç 4.050 dolar seviyesinin yakınında. Bir sonraki büyük direnç 4.100 dolar seviyesine yakın.

4.100 dolar seviyesinin üzerinde net bir hareket, fiyatı yakın vadede daha da yükseltebilir. Boğaların bir sonraki durağı 4.250 dolar olabilir. Buranın üzerinde bir kapanış, muhtemelen 4.350 dolar seviyesine doğru bir hareketi tetikleyebilir.

ETH 4.000 dolarda
Kaynak: TradingView

Ethereum 4.050 dolar seviyesinin üzerinde yeni bir artış başlatamazsa, yeni bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 3.960 dolar bölgesinde bulunuyor.

İlk kilit destek 3.900 dolar seviyesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın yakınında oluşuyor. Bu desteğin altında net bir kırılma olursa, fiyat kayıplarını artırabilir. Bir sonraki büyük destek 3.850 dolar, bunun altında 3.750 dolar seviyesine doğru hareket etme riski var.

Ethereum’un piyasa değeri ise halen 500 milyar dolar seviyesinin altında seyrediyor. Kripto para birimi geçtiğimiz haftalarda 4.800 dolara kadar çıkmış ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu