Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Ethereum 4 Bin Doların Altında Kalırken Borsa Girişleri Artıyor

Balinaların borsalara taşıdığı Ethereum miktarında artış rapor edildi. Detaylar haberde…
Ethereum 4 Bin Doların Altında Kalırken Borsa Girişleri Artıyor
Son Güncelleme: 
Yorum

Whale Alert, son 24 saat içinde 38.143 ETH tokeninin borsaya taşındığını bildirdi. Güncel fiyat olarak hesaplandığında ETH’lerin değeri yaklaşık 151 milyon dolar ediyor. Ethereum bugün erken saatlerde 4.005 dolara yükseldikten sonra mevcut fiyatının yakınında engellerle karşı karşıya.

Whale Alert, 83 milyon dolar değerinde değerinde 21.075 ETH’lik ilk büyük işlemi rapor etti. 11.097 ETH olan 44 milyon dolar değerindeki bir başka büyük işlem, ilkinden dört saat sonra geldi.

Bunun dışında, WhaleStats tarafından borsalardan cüzdanlara taşınan üç Ethereum işlemi bildirildi. En büyük işlem, Bitfinex’ten bilinmeyen bir cüzdana aktarılan 15.000 ETH veya 60.451.561 dolar değerindeydi.

Ethereum günlük grafik
Kaynak: TradingView

Borsalara kripto para taşınması, piyasada düşüş beklentisini artıran bir harekettir. Yatırımcılar balinaların satış yapacağını düşünmeye başlar. Ancak bu durum manipülasyon amacıyla da kullanılmaktadır.

Ethereum, Kasım ayında 4.800 doların üzerine çıkmış ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. Sonrasında yönünü aşağı çeviren parite, 3.500 dolara kadar gerilemişti.

Yazım itibariyle ETH, 3.900 dolar seviyesinin üzerinde tutunmaya çalışıyor. Kripto para biriminin güncel piyasa değeri ise 470 milyar dolar yakınlarında bulunuyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%