Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Shiba Inu için O Gösterge Yüzde 200 Patladı! Sırada Ne Var?

Shiba Inu'nun son günlerde tanık olduğu kayda değer fiyat değişimlerinin ortasında SHIB yakım oranının yüzde 200 artması dikkat çekti. Detaylar haberde;
Shiba Inu için O Gösterge Yüzde 200 Patladı! Sırada Ne Var?
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Dogecoin katili olarak piyasaya giren meme tabanlı kripto varlık Shiba Inu (SHIB), bir kez daha dünya çapında kripto piyasası tüccarları ve yatırımcıları arasında bir spekülasyon fırtınası yarattı. 9 Mayıs’ta yakım oranında yüzde 200’lük önemli bir artış kaydetti ve bu gelişme, SHIB’in son 24 saat içinde yaşadığı oldukça değişken fiyat hareketleriyle aynı zamana denk geldi.

Mevcut piyasa istatistikleri yalnızca kripto alanını hareketlendirmekle kalmadı, aynı zamanda küresel kripto topluluğu arasında SHIB’in gelecekteki fiyat hareketleri üzerine tartışmalara da yol açtı.

Yakım Oranındaki Artış SHIB için Umutları Ateşliyor

Meme coinin yakım izleyicisi Shibburn tarafından ortaya koyulan bilgiler, yakım oranının son 24 saat içinde yüzde 210,27 arttığını gösterdi. Piyasa uzmanları yakım oranındaki bu artışın, piyasadaki olağan iyimserlik hissini artırdığına dikkat çekti.

Bu arada, daha derin bir araştırmanın ardından, büyük bir ölü cüzdan işleminin yakım artışını tetiklediği tespit edildi.

Shibburn’ün verileri, 0xa9d1e08c7793a… adresine giden bir cüzdanın 24,17 milyon SHIB’i boş bir adrese taşıdığını gösterdi.

GCM Yatırım Banner

Nansen’in verileri, bu adresteki kripto varlıklarının toplam 287,57 milyon dolar olduğunu gösterdiğinden, bu işlem büyük ilgi topladı. Yazım itibarıyla cüzdanın SHIB varlıkları toplamı 162,25 milyar SHIB’e ulaştı.

Piyasa uzmanları, tüm bu verilerin, toplu olarak, daha geniş kripto piyasasında spekülasyon dalgaları yaratmakta olduğunun altını çizdi.

SHIB Fiyatı Bugün Hafif Yükseliş Eğiliminde
Kaynak: CoinMarketCap

Piyasa değeriyle en büyük 11. kripto para birimi konumundaki SHIB’in fiyatı, haber yazımı itibarıyla 0,00002321 dolardan işlem görüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.