Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Ethereum 2.0’da Kilitlenen Varlıkların Değeri 20 Milyar Dolara Ulaştı

Sözleşme kapsamında 6.5 milyonu aşkın ETH stake edildi.
Ethereum 2.0’da Kilitlenen Varlıkların Değeri 20 Milyar Dolara Ulaştı

Ethereum tarafından geçtiğimiz yılın Aralık ayında duyurulan ETH 2.0 yükseltmesi, topluluktan büyük ilgi görüyor. Bu kapsamda yatırımcılar varlıklarını ETH 2.0 sözlşemesi üzerinde kilitliyor.

Etherscan yakın zamanda ETH 2.0 mevduat sözleşmesi kapsamında stake edilen toplam varlıkların 20 milyar doları geçtiğini açıkladı. Sözleşme şu anda kayıtlardaki en yüksek seviye ile 6.59 milyon ETH’ye sahip durumda.

ETH 2.0 kilitli varlık miktarı
Kaynak: Etherscan

Temmuz’un ilk haftasında, ETH 2.0 mevduat sözleşmesi ilk kez 6 milyon coini geçti. Fiyattaki son artış nedeniyle, stake edilen coinlerin toplam değeri önemli ölçüde arttı. ETH fiyatı Mayıs ayında yaşanan büyük düşüş sonrası büyük bir yükseliş kaydetti.

Kripto para birimi geçtiğimiz günlerde 3.200 dolara kadar ulaştı. Buradan geri çekilen ETH, an itibariyle 3.050 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto para piyasası geneline bakıldığında Ethereum’un hakimiyeti %19.5 seviyesinde bulunuyor.

Geçtiğimiz hafta ETH ağında Londra hard fork yükseltmesi gerçekleştirildi. Bu yükseltme 2015’ten bu yana ETH ağında yapılan en büyük güncelleme olarak biliniyor. Yapılan değişiklik ile işlem ücretlerinin düşürülmesi amaçlanıyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum