Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Emlak Konut GYO Hisseleri Haftalık %15’e Yakın Kayba İlerliyor

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi’nin hisseleri bugün yüzde 1 civarında artsa da haftayı yüzde 14,5 ekside tamamlamaya ilerliyor.
Emlak Konut GYO Hisseleri Haftalık %15’e Yakın Kayba İlerliyor
Son Güncelleme: 
Yorum

Dünkü işlemleri 2,12 Türk lirasında tamamlayan EKGYO kodlu hisse senetleri, haftanın son işlem gününe 2,15 TL ile açılış yaptı. Sonrasında dar bir aralıkta yatay seyretti.

TSİ 12.09’da yüzde 1,4 artıda fiyatlanırken gün içi hareket aralığı 2,12 – 2,16 TL oldu. Son verilere göre haftalık bazda yüzde 14,5 oranında değer kaybetti.

Aylık yüzde 3,6 düşen Emlak Konut GYO hisseleri, yıllık bazda yüzde 1 oranında artış kaydetti.
Emlak Konut GYO Hisseleri Düşük
KAYNAK: Piyasa.paratic.com

Bir yılın yükseğini 17 Aralık’ta 2,89 lira ile test eden hisseler sonrasında aşağı yönlü hareket ederek hem aylık hem haftalık baz da negatif performansa geçti.

Bugün bir ayın düşük seviyelerinde alıcı bulan Emlak Konut GYO hisselerinde yukarı yönlü seyrin devamı durumunda izlenecek ilk teknik direnç 2,16 TL oldu. Düşüş durumunda 2,12 TL ilk destek olarak görev yaptı.

Ziraat Yatırım hisseler için nötr değerlendirmesi yaptı.

Aynı zamanda Emlak Konut GYO projelerinden İstanbul Avcılar Ispartakule 5. etap arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı İşinin (Ebruli Ispartakule)’nin yüklenicisi ile yapılan sözleşmeye ek Protokol ile 150,9mn TL olan asgari şirket payı toplam gelirinin, 192,2mn TL’ye yükseldiğini belirtti.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu