Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Casper Network, OKEx Borsasında Ticarete Açıldı

Uzun zamandır beklenen CSPR, OKEx’te alım satıma sunuldu.
Casper Network, OKEx Borsasında Ticarete Açıldı
Son Güncelleme: 
Yorum

Geçtiğimiz haftalarda ön satış ile sunulan Casper Network, kripto para borsası OKEx’te yatırımcılara sunuldu. Casper Network , Ethereum geliştiricileri tarafından orijinal olarak tasarlanan Casper CBC spesifikasyonuna dayanan ilk kanıt kanıtı blok zinciri protokolü olarak geliştirildi.

CSPR, yükseltilebilir sözleşmeler, öngörülebilir gas ücretleri ve WebAssembly gibi geleceğe yönelik özelliklerle yüksek düzeyde ölçeklenebilir bir mimari içeririyor. Bu gelişmiş özelliklerle donanmış olan Casper Network, kurumsal uygulamalarda blockchain teknolojisinin benimsenmesini amaçlıyor.

CSPR OKEx'te listelendi

CSPR, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Casper Derneği tarafından destekleniyor. Kripto para, ekosistem içinde onaylayıcıları fikir birliği mekanizmasına katılımları için ödüllendirmek ve ağ ücretleri biçiminde zincir üzerindeki eylemler için bir ödeme şekli olarak kullanılıyor. CSRP toplam arzı 10 milyar ile sınırlandırıldı.

CSPR’ye olan talebi artırmak için OKEx borsası haftalık bir promosyon yürütüyor. Promosyon dönemi boyunca, katılımcılar toplam 70.000 USDT ve 10 iPhone 12 telefon kazanmak için OKEx standına CSPR yatırıp ticaretini gerçekleştirebilecek.

CSPR  günlük grafik
Kaynak: CoinMarketCap

Toplam 20.000 USDT havuzlu ilk kampanya, harici kaynaklardan 100 USDT veya daha fazla değerde CSPR yatıran her kullanıcıya 20 USDT’ye kadar teklif veriyor. İkinci kampanyada ise 500 USDT veya daha fazla değerde CSPR/USDT işlem hacmine sahip tüccarlar çekiliş şansı sunulacak.

İşlem hacimleri 500 USDT’nin katlarını aştığında, çekilişe katılmak için ek şanslar elde edecek. CSPR borsada listelenmesi ile beraber 9 dolar seviyesinden sunuldu. Daha önce ön satış ile kripto paraya sahip olanların yaptığı satışlar ile CSPR’nin fiyatı 1.25 dolara kadar geriledi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu