Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Bitcoin’in Piyasa Değeri 900 Milyar Doların Üzerine Çıktı

BTC’nin piyasadaki dolaşımı artıyor.
Bitcoin’in Piyasa Değeri 900 Milyar Doların Üzerine Çıktı

Bitcoin’in piyasa değeri 48.000 dolara ulaşmasının ardından, market kapasitesi 900 milyar doların üzerine çıktı. Kripto para birimi son bir hafta içerisinde %4’e yakın artış gösterdi. Ancak bu dönemde ağ etkinliğinde önemli bir artı yaşandı.

Analitik firması Santiment, yakın zamanda Bitcoin ağındaki benzersiz tokenlerin genel hareketinde önemli bir sıçramanın altını çizdi. Bu hafta BTC dolaşımı altı haftadan fazla bir sürenin en yüksek seviyesine ulaştı.

Kripto para birimi 7 Eylül’deki önemli bir düzeltmenin ardından son birkaç gün içinde güçlü bir toparlanma gördü. Bu haftanın başında BTC 43.800 dolara kadar düştü ancak 48.500 dolar fiyat seviyesini yeniden kazandı.

Bitcoin piyasa değeri
Kaynak: CoinMarketCap

Yazım itibariyle BTC’nin piyasa değeri 900 milyar dolara çıktı ve 48.000 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Yüksek volatilite olmasına rağmen uzun vadeli Bitcoin sahipleri bu hafta BTC birikimini hızlandırdı. 100 ila 10.000 BTC arasında tutan milyoner adresleri bu hafta 60.000’den fazla coin biriktirdi.

Kripto para piyasasının toplam değeri ise son 24 saattir, 2.1 trilyon dolar seviyesinde sabit kaldı. Bitcoin mevcut değeri ile piyasanın %41’inden fazlasını oluşturuyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum