Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Bitcoin ve Ethereum Rallisini Sürdürürken Ripple 2 Dolara Yaklaştı

Bitcoin yükselişini sürdürüyor ve rallisini 64.800 dolar seviyelerine kadar devam ettirdi. BTC, 64.800 dolar seviyesine kadar yükseldi.
Bitcoin ve  Ethereum Rallisini Sürdürürken Ripple 2 Dolara Yaklaştı
Son Güncelleme: 
Yorum

Kripto para yüzde 5’ten fazla yükselerek yeni bir ATH seviyesi kaydetti. Yükselişin devam etmesi halinde 66.600 dolar seviyelerinin görülmesi bekleniyor.

Diğer yandan çoğu büyük altcoin, Bitcoin’den aldığı destekle yükselişini hızlandırdı. ETH kazançlarını hızlandırıyor ve 2.300 dolar seviyesini kırdı. Son günlerin performansı ile dikkat çeken kripto paralarından biri ise XRP oldu. Kripto para yükselişini hızlandırdı ve 1,90 dolara kadar tırmandı.

Bitcoin’den Yeni ATH

Bitcoin’den Yeni ATH
Kaynak: piyasa.paratic.com

Bitcoin fiyatı 62.000 dolar seviyesinin üzerinde yükselişini hızlandırdı. Kripto para 65.800 dolar üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. Analistler 64.000 dolar seviyesinin üzerine BTC’nin konumunu korumasını bekliyor. Bir sonraki ana direnç 64.500 dolar seviyesinde görülüyor.

Aşağı yönlü bir düzeltme durumunda 63.000 dolar seviyesi sağlam bir destek görevi görebilir. Bir sonraki büyük destek şu 62.200 dolar seviyesinde oluşuyor.

Ethereum 2.300 Dolar Üzerinde

Ethereum 2.300 Dolar Üzerinde
Kaynak: piyasa.paratic.com

Ethereum yükselişini sürdürüyor ve 2.300 dolar seviyelerinin üzerinde hız kazandı. Kripto para 2,350 dolar seviyesinin yakınında tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti.Olumlu fiyat hareketini sürmesi bekleniyor ve boğalar 2.400 dolar seviyesine doğru daha fazla kazanç hedefliyor.

Aşağı yönde, 2.300 dolar seviyesi önemli bir destek görevi görebilir. Daha fazla kayıp, fiyatı 2,2600 dolar seviyesine çekebilir.

XRP 2 Dolara Yaklaştı

XRP 2 Dolara Yaklaştı
Kaynak: piyasa.paratic.com

Ripple son günlerde dava sürecinde yaşanan olumlu gelişmeler ile beraber yükselişini hızlandırdı. Kripto para 1,96 dolara ulaşarak son dönemin en yüksek seviyesine ulaştı. XRP tarihinin en yüksek seviyesini 2018’in Ocak ayında 3.3 dolara ulaşarak yakalamıştı.

Bitcoin’den daha iyi performans gösteren XRP, 25’in üzerinde yükseldi. Boğalar, fiyatı 1.80 dolar seviyesinin üzerine çıkarmayı başardı ve 2.00 dolar seviyesinin test edilmesini hedefliyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu