Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Bitcoin 40 Bin Doların Üzerine Çıkmasıyla Coinbase’de Alımlar Artıyor

London hard fork sonrası kullanıcılar Coinbase borsasında Bitcoin satın almaya başladılar.
Bitcoin 40 Bin Doların Üzerine Çıkmasıyla Coinbase’de Alımlar Artıyor
Son Güncelleme: 
Yorum

CryptoQuant tarafından sağlanan veriler, yatırımcıların Coinbase borsasında Bitcoin alımlarına hız verdiğini gösteriyor. BTC geçtiğimiz gün itibariyle yükselişine hız verdi ve 40.000 dolar seviyesinin üzerine çıktı

Bu yükseliş sonrası ABD’li borsada alımların hız kazandığı görülüyor. Bir CryptoQuant analisti, birkaç saattir Bitcoin için Coinbase priminin çok büyük olduğunu paylaştı. Dakikalık grafikte bu durumun kısa vadede yükselişe yol açtığına dikkat çekildi.

Coinbase BTC alımları
Kaynak: CryptoQuant

Diğer yandan Ethereum ağında geçtiğimiz gün London Hard Fork yükseltmesi gerçekleşti. Bunun da etkisiyle XRP, ADA, BNB ve DOT gibi çeşitli altcoinlerde yükseliş gözlemleniyor. Analistler Coinbase borsasında yükseltme sonrası altcoin alımlarının da arttığını belirtiyor.

Bununla birlikte tanınmış analist Michael van der Poppe, Bitcoin’in daha yüksek seviyelere dönmesine ve 41.000 dolar seviyesine yaklaşmasına rağmen, yükselişe geçmek için acele etmiyor.

Analist yükselişe geçmek için BTC’nin bazı ciddi seviyelerin üzerine çıkması gerektiğine inanıyor ve önemli dirençler ile karşı karşıya olduğuna dikkat çekiyor. Analist yükselişe geçmek için BTC’nin bazı ciddi seviyelerin üzerine çıkması gerektiğine inanıyor ve önemli dirençler ile karşı karşıya olduğunu belirtiyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%