Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Bitcoin Balinaları Düşüşleri Alım Fırsatı Olarak Değerlendiriyor

Analitik veriler balinaların düşüşte büyük alımlar gerçekleştirdiğini ortaya koydu.
Bitcoin Balinaları Düşüşleri Alım Fırsatı Olarak Değerlendiriyor

Gelen zincir içi verileri büyük miktarlarda Bitcoin taşıyan cüzdan hareketlerinde hareketlilik olduğunu ortaya koydu. Diğer yandan Glassnoe verileri kripto balinalarının düşüşlerde BTC alımlarını sürdürmeye devam ettiğini gösteriyor.

IntoTheBlock tarafından hazırlanan bir tabloya göre, bu hafta Bitcoin 40.000 dolar seviyesine yükselirken günlük olarak büyük miktarlarda Bitcoin transfer edildi. Günlük Bitcoin transferlerinin miktarı 19 Mayıs’tan bu yana ilk kez 260.000 BTC’ye ulaştı. Bu 10 milyar doların üzerinde bir transfer miktarına ulaşıldığını gösteriyor.

BTC transfer oranları
Kaynak: IntoTheBlock

Analistler bu verilerin Bitcoin balinalarının sayısının göstergesi olduğuna dikkat çekiyor. Tanınmış bir Twitter hesabı, balinaların her düşüşte Bitcoin satın aldığını belirtti. Bu noktada balinaların almış oldukları kripto varlıkları soğuk cüzdanlara taşımış olabileceğine yer veriliyor.

Bitcoin’de bugün Binance’a yönelik Avrupa ülkelerinden gelen kısıtlama haberleri ile güçlü bir düşüş yaşandı. Kripto para gelen haberlerin ardından 40.000 dolardan 38.300 dolara kadar geriledi. Yazım itibariyle BTC, 38.700 dolar seviyesinden işlem görüyor.

BTC balinaların alımları
Kaynak: Glassnode

Binance bugün, Avrupa’daki kripto vadeli işlem sözleşmeleri ve diğer kripto türevleri ile ilgili ticaret hizmetleri sunmayı bırakacağını duyurdu. Bu noktada ilk olarak Almanya, Hollanda ve İtalya’da somut adımlar atılacak.

Uzmanlar BTC’nin%3’ün üzerinde değer kaybetmesinde bu gelişmelerin önemli rol oynadığını belirtiyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum