Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Bitcoin Düzeltme Sonrası 47 Bin Doların Üzerine Çıktı

BTC yeniden yükselişe geçti ve kayıplarını geri alıyor.
Bitcoin Düzeltme Sonrası 47 Bin Doların Üzerine Çıktı

Bitcoin son günlerde yaşadığı düşüşün ardından yönünü yeniden yukarı çevirdi. 44.000 dolar seviyelerine kadar gerileyen kripto para birimi, yeniden yükselişe geçmiş görünüyor. An itibariyle BTC, 47.150 dolar seviyesine kadar yükselmiş durumda.

Fiyat saatlik grafikte 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerine çıktı. Yukarı yönde, ani bir direnç 47.500 dolar seviyesinin yakınında. İlk kilit direnç 48.000 dolar seviyesinin yakınında oluşuyor.

BTC 47 bin dolar üstüne çıktı
Kaynak: TradingView

Yükselmeye devam etmek için fiyatın 48.000 dolarlık direnç bölgesini aşması gerekiyor. Boğalar için bir sonraki büyük durak 50.000 dolar olabilir. Kripto para birimi bu seviyelerin üzerine çıkamazsa, aşağı yönde yeni bir düzeltme başlatabilir.

Düşüş yönündeki destek seviyeleri 46.800 ve 46.000 dolar seviyeleri olarak görünüyor. Bitcoin son yükseliş ile beraber piyasa değerini 886 milyar doların üzerine çıktı. Genel yükseliş ile beraber Etheruem’da da yukarı yönlü hareketler görülüyor.

ETH 3.200 doların üzerine çıktı
Kaynak: TradingView

Geçtiğimiz gün 3.000 doların altına gerileyen ETH, kayıplarını geri alarak 3.200 dolar seviyesine yeniden yükseldi. Saatlik grafikte 3.150 dolara yakın dirençle önemli bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma oldu.

Ethereum için yukarı yönde 3.300 ve 3.500 dolar seviyeleri kritik direnç noktaları olarak görülüyor. Buraların üzerine çıkamayacak bir ETH, yönünü yeniden aşağı çevirip 3.000 dolar seviyesinin altını test edebilir. Kripto para piyasasının toplam değeri son yükseliş dalgası ile yeniden 2 trilyon doların üzerine çıkmış görünüyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum