Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Bitcoin 32 Bin Doların Üzerinde Tutunurken Ethereum Kayıplarını Geri Alıyor

BTC’nin 100 saatlik SMA’yı temizlemesi gerekiyor.
Bitcoin 32 Bin Doların Üzerinde Tutunurken Ethereum Kayıplarını Geri Alıyor

Bitcoin sert düşüşünün ardından toparlanma işaretleri gösteriyor. Kripto para birimi fiyatını 32.000 doların üzerine taşıdı. Yazım itibariyle BTC, 32.500 dolar seviyesinden işlem görüyor. Fiyat halen 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında bulunuyor.

Analistler yeni bir yükseliş dalgasının başlaması için bu seviyenin temizlenmesi gerektiğini belirtiyor. Saatlik grafikte 32.500 dolara yakın dirençle önemli bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma oldu. Parite şu anda 33.000 dolar ve 100 saatlik basit hareketli ortalama yakınında işlem görüyor.

BTC 32 bin dolar üstünde
Kaynak: TradingView

İyi bir artışa başlamak için fiyatın 33.200 dolar seviyesinin ve 100 saatlik SMA’nın üzerine oturması gerekiyor. Bir sonraki büyük direnç 33.500 dolar civarında oluşuyor. BTC bu seviyeleri aşamazsa, yeni bir düşüş riski bulunuyor. İlk destek noktası 32.000 dolar bölgesinde yer alıyor.

Ethereum ise 1.800 doların altına geriledikten sonra yeniden yönünü yukarı çevirdi. Kripto para birimi yazım itibariyle 1.950 dolar seviyesinden işlem görüyor. ETH toparlanma işaretleri göstermesine rağmen 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça altında bulunuyor.

ETH 1.950 dolar üzerinde
Kaynak: TradingView

Yukarı yönde fiyat 2.050 dolar bölgesi ve 100 saatlik SMA yakınında güçlü bir dirençle karşı karşıya. Ethereum 2.050 doların üzerine çıkarsa, güçlü bir artış olabilir. Bir sonraki büyük direnç 2.100 dolar seviyesinde oluşuyor.

Parite bu seviyelerin üzerinde toparlanmazsa, düşüşe devam edebilir. 1.950 dolar üzerinde kalamayan ETH, 1.850 dolar bölgesine kadar geri çekilme yaşayabilir.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum