Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Binance US. Halka Arz Öncesi Finansman Turunu Kapatacak

Binance CEO’su CZ, halka arz sürecinin kısa zaman içerisinde kapanacağının altını çizdi. Detaylar haberde...
Binance US. Halka Arz Öncesi Finansman Turunu Kapatacak
Son Güncelleme: 
Yorum

Binance US CEO’su “CZ” Zhao, önümüzdeki bir ila iki ay içinde bir halka arz öncesi finansman turununun kapatılacağını söyledi. CZ, kesin sayı konusunda net olmadığını söylemesine rağmen, borsanın turda birkaç yüz milyonluk fon toplandığını belirtti.

Daha önceki fon sağlama çabası, Binance ABD’nin ana şirketinden bağımsızlığına ilişkin yatırımcı endişeleri tarafından engellenmişti.

CEO, CZ’nin 2017 yılında başlattığı küresel kripto borsası Binance’in de küresel genel merkezi için bir varlık kurduğunu ve şu anda dünyanın dört bir yanındaki düzenleyicilerle iletişim kurduğunu söyledi. CZ, Fransa, BAE ve Singapur’u kripto dostu yargı bölgeleri olarak adlandırdı, ancak asıl karargahın nerede olduğunu söylemekten kaçındı.

Binance CEO’su borsanın küresel varlığı için bir halka arz olasılığını dışlamadı, ancak çok daha büyük bir şirket olduğunu ve halka açık bir firma haline gelebileceği yerlerin araştırılması gerektiğini belirtti.

CZ ayrıca kripto para borsalarının diğer geleneksel boırsalarla birleşebileceğini düşünüyor. Zhao, Binance ve Binance US arasındaki tek bağlantının Binance US’nin yönetim kurulunda oturması olduğunu söyledi.

Şirketin ABD’deki cEO’su ile haftada bir kez görüştüğünü ifade eden CZ, Binance olarak ABD’ye ürün ve teknoloji sağladıklarını belirtti.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%