Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Binance Borsası Kripto Para İşlemleri için Orta Düzey Doğrulama İsteyecek

Borsa yatırıma ve alım satım hizmetleri için doğrulama seviyesini yükseltti.
Binance Borsası Kripto Para İşlemleri için Orta Düzey Doğrulama İsteyecek
Son Güncelleme: 
Yorum

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, kullanıcıların güvenli bir şekilde ticaret yapabilmeleri için düzenlemelerini sürdürüyor. Borsa gelişen küresel uyumluluk standartları kapsamında, para çekme – yatırma ve alım – satım işlemlerine yeni gereklilikler getirme kararı aldı.

Yapılan açıklama ile tüm yeni kullanıcıların Binance ürünlerine ve kripto para yatırma, alım satım ve para çekme dahil hizmet tekliflerine erişmek için Orta Düzey Doğrulama işlemini yapması gerektiği belirtildi.

Binance orta düzey doğrulama
Kaynak: Binance

Duyuruda henüz ‘Orta Düzey Doğrulamayı’ tamamlamamış olan mevcut kullanıcıların hesaplarından geçici olarak yalnızca para çekme işlemi yapabileceği söylendi. Bu değişimin 19 Ekim tarihine kadar kademeli olarak gerçekleştirileceği kaydedildi.

Mevcut kullanıcılara ilerleyen dönemde daha fazla ayrıntı sunulacağı belirtilirken, ara doğrulama işlemi tamamladıktan sonra Binance ürünlerine ve hizmetlerine tam erişim sağlanabilecek.

Kripto para borsası son dönemde ülkelerin düzenleyici kurumları tarafından artan baskı ile gündeme geliyor. Daha önce İngiltere, ABD, Japonya’da borsa çeşitli incelemelere maruz kalmıştı. Son olarak Hollanda Merkez Bankası, Binance’ın ülkede yasadışı faaliyet gösterdiğini açıklamıştı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%