Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Binance Coin %10 Artarak Piyasa Değerini 90 Milyar Dolara Çıkardı

BNB düzeltme sonrası yeniden yükselişe geçti.
Binance Coin %10 Artarak Piyasa Değerini 90 Milyar Dolara Çıkardı

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’ın coini olan BNB, 2021 yılı boyunca etkileyici bir yükseliş kaydetti. Veriler kripto paranın yılın başından bu yana %1500 oranında bir yükseliş kaydettiğini gösteriyor. 2021’e 37 dolar seviyesinde başlayan BNB, geçtiğimiz günlerde 650 dolar seviyesine ulaşarak tarihinin en yüksek zirvesine ulaşmıştı.

Yazım itibariyle kripto para birimi 600 dolar seviyesinden işlem görüyor. Günlük grafikte %10’dan fazla yükselen BTC, piyasa değerini yeniden 90 milyar dolara çıkardı. BNB, Fransız bankacılık devi BNP Paribas da dahil olmak üzere dünya çapında önde gelen pek çok finans şirketinden daha değerli konumda.

BNB %10 yükseldi
Kaynak: piyasa.paratic.com

Binance, kısa süre önce üç yeni tokenleştirilmiş hisse senedi eşleştirmesinin eklenmesiyle hisse senedi token listelerini genişletti. Şirket Microsoft, Apple ve MicroStrategy’nin hisse senetlerini token olarak sunmuştu. Bu ayın başlarında ise Coinbase hisse senedi tokenlerinin listelendiği duyurulmuştu.

Araştırmalar kullanıcıların %60’ının kripto paralarını borsalar üzerinde saklamayı tercih ettiğini gösteriyor. İşlem hacminin artması BNB’nin fiyatına olumlu yönde etki ediyor. Kripto para birimi, Nisan ayının başından bu yana% 100’den fazla fiyat artışı yaşadı.

Binance Coin, Nisan ayının ilk haftasında 50 milyar dolarlık piyasa değerini geçmişti. Nisan ayı içerisinde büyük miktarda coin yakımı gerçekleştirildi. BNB’deki son yükselişte bu yakım başrol oynadı. Borsa her 3 ayda bir büyük yakımlar gerçekleştiriyor ve kripto parasının değerini artırıyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum