Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Avalanche Ekosistemi OpenOcean’a Entegre Oluyor

Avalache ile OpenOcean aasında yeni ortaklık kuruldu.
Avalanche Ekosistemi OpenOcean’a Entegre Oluyor
Son Güncelleme: 
Yorum

DeFi platformlar son dönemde kripto para piyasasında adından daha fazla söz ettirmeye devam ediyor. Bu platformlar arasında öne çıkan OpenOcean, Avalanche ekosistemi ile ortaklık kurdu.

OpenOcean, desteklenen ağlarında merkezi olmayan ve merkezi borsaları birbirine bağlayarak en iyi işlemleri otomatik olarak tarama özelliğini barındırıyor.

OpenOcean’dan Yeni Ortaklık

OpenOcean'dan Yeni Ortaklık

Platform Eylül 2020’deki lansmanından bu yana 970.000’den fazla işlem gerçekleştirdi ve 270.000 aktif benzersiz adrese sahip olduğunu iddia ediyor. Bu onu DeFi ağının en büyük ekosistemlerinden bir haline getiriyor.

OpenOcean, Avalanche ile entegrasyonunun, kullanıcılarının minimum kayıp riskiyle piyasadaki en iyi fiyatları kullanarak farklı dijital varlıkları takas etmelerine izin vereceğini belirtti.

DeFi plpatformu kullanıcılarının Avalanche’da gelişmiş bir ticaret deneyimi elde etmelerini sağlamak için, eski platformu kullanan ana akım merkezi olmayan borsalar (DEX’ler) ile ortaklık kurmuştu. Bunlar arasında Trader Joe ve Pangolin yer alıyor ve müşterilere en yüksek düzeyde likidite sağlanması amaçlanıyor.

Avalanche’ı ağına entegre eden OpenOcean, daha önce SushiSwap, Chainlink, Circle ve The Graph gibi en hızlı büyüyen blok zincirleri ile benzer ortaklıklar kurmuştu.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu