Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Tanınmış Analiste Göre Ethereum ve Litecoin, Bitcoin’den Daha İyi Performans Gösterecek

Tüccar ve analist Michael Van de Poppe, boğa döngüsünde Ethereum ve Litecoin’in öne çıkacağına inanıyor.
Tanınmış Analiste Göre Ethereum ve Litecoin, Bitcoin’den Daha İyi Performans Gösterecek
Son Güncelleme: 
Yorum

Tanınmış kripto tüccarı ve analist Michaël Van de Poppe, boğa döngüsünün bir sonraki ayağında Bitcoin’den daha iyi performans gösterme potansiyeline sahip olduğuna inandığı iki büyük hacimli altcoine dikkat çekti. Kripto stratejisti Bitcoin’e karşı Ethereum’u yakından izlediğini ve paritenin patlamaya hazır olduğunu düşünüyor.

ETH/BTC paritesi üzerinden konuşan Poppe, Ethereum’un 0,028 ile 0,03 dolar arasında kaldığı sürece her şeyin yolunda olduğunu söyledi. Kripto paranın BTC karşısında 0,0265 dolara düşse bile her şeyin yolunda olduğunu belirten analist, altcoinler arasında en iyi performanslardan birisini ortaya koyacağını iddia etti.

ETH/BTC günlük mum grafiği
Kaynak: Binance

Van de Poppe’ye göre, Ethereum’u çevreleyen hâkim korku, belirsizlik ve şüphe (FUD), ETH 2.0 yayılmaya başladığında büyük bir kırılmayı garanti etmeli. Orta vadede tüccar ETH/BTC’nin 0,044 dolara fırlayarak mevcut fiyat 0,031’den yüzde 40 artış sağlamasını bekliyor.

Van de Poppe’nin listesindeki bir sonraki büyük hacimli madeni para ise Litecoin. Kripto analistine göre LTC/BTC hala çok yıllık bir düşüş trendinin ortasında olsa da, yaşam belirtileri göstermeye başladı. İnsanların Litecoin’in güçlendiğini gördüğünü belirten Poppe, BTC’ye karşı yüzde 20 değer kazanabileceğini düşünüyor.

LTC/BTC günlük mum grafiği
Kaynak: Binance

Analiste göre Litecoin senaryoyu takip ederse, BTC paritesinde 0,0058 dolara yükselebilir. Bunun olması halinde LTC, BTC karşısında yüzde %93’ten fazla değer kazanabilir. Yazım itibariyle Ethereum ve Litecoin günlük grafikte yükselişlerini sürdürüyor.

ETH günlük zaman diliminde yüzde 3’ten fazla yükselerek 1.830 dolar seviyesinden işlem görüyor. LTC ise yüzde 1.3 yükseldi ve 196 dolar bandında bulunuyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%