Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Aave Kurumsal Kredilendirme Haberi ile 3 Haftanın En Yükseğine Ulaştı

Aave Pro duyurusu kripto paranın fiyatına olumlu yansıdı.
Aave Kurumsal Kredilendirme Haberi ile 3 Haftanın En Yükseğine Ulaştı
Son Güncelleme: 
Yorum

Aave kurumsal kredi platformunu duyurdu ve bu açıklama sonrası kripto para biriminin fiyatında büyük artış meydana geldi. Günlük tabloda %10’dan fazla yükselen Aave, yazım itibariyle 340 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Kripto para birimi son 3 haftanın en yükseğini gördü. Aave Pro olarak adlandırılan platform, kurumlara, şirketlere ve fintech müşterilerine merkezi olmayan finansa (DeFi) erişim sunarak izinli bir likidite protokolü olmayı umuyor.

Aave günlük grafik
Kaynak: TradingView

Bununla birlikte, katılımcıları işe alırken katı düzenlemelere uyacak ve kapsamlı bir KYC sürecinin ardından Ethereum adreslerinin güvenli listelenmesini sağlayacak.

Aave’nin kurucusu ve CEO’su Stani Kulechov DeFi’nin daha katmanlı ve belirli ihtiyaçlara göre uyarlanması için farklı türlerde izinli pazarlara sahip olacaklarını söyledi. Aave Pro, Bitcoin ( BTC ), Ether ( ETH ), USD Coin ( USDC ) ve kendi tokeni Aave’nin likidite havuzları ile Temmuz ayında yatırımcıların hizmetine sunulacak.

Aave - BTC grafiği
Kaynak: TradingView

Bitcoin, 22 Haziran’da 28.600 dolar ile dibe vurduktan sonra yaklaşık %25 tırmandı. Aynı tarihte AAVE’nin fiyatı 165 dolara düştü ve sonrasında %108 oranında yükseliş kaydedildi. Analistler AAVE’nin çıkış trendini 540 dolar seviyesine kadar taşıyacağını tahmin ediyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu