Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Solana Ekibi Hindistan’da Kripto İnovasyonunu Destekleyecek

Solana, öğrencileri, Web 2.0 ve Web 3.0 geliştiricilerini, mühendisleri ve kriptoya girmek isteyen herkese davet gönderiyor.
Solana Ekibi Hindistan’da Kripto İnovasyonunu Destekleyecek
Son Güncelleme: 
Yorum

Blockchain platformu Solana, Hintli geliştiriciler ve girişimciler için bir hackathon girişimi olan Building out Loud’a açık bir davetiye sundu. Yapılan açıklamaya göre, Solana Devfolio ve YouTube fenomeni Superpumped ile işbirliği içinde üç hafta sürecek bir etkinlik düzenlenecek.

Davetiye öğrenciler, Web2 ve Web3 geliştiricileri, mühendisler ve işbirliği içinde organize edilen kriptoya girmek isteyen herkese yönelik olarak paylaşıldı. Hindistan’ın açık kaynak topluluğunu kriptoya dahil etme hareketine katılmak için son tarih 12 Ağustos olarak duyuruldu.

Kazanan katılımcılar, 80.000 dolarlık bir havuzdan elde edilecek nakit ödüllerin yanı sıra Solana Vakfı ve önde gelen küresel yatırımcılardan sermaye artıracak.

Bu girişim aynı zamanda eski Coinbase baş teknoloji sorumlusu Balaji Srinivasan, tohum yatırımcısı Chris McCann ve Cred kurucusu Kunal Shah da dahil olmak üzere önde gelen kripto figürlerinin ve girişimcilerin katılımını içeriyor.

Hackathon, kripto uygulamalarını dağıtmak için Solana’nın küresel halka açık zincirini kullanacak. Solana ekosistemi Raydium, Serum başta olmak üzere pek çok projeye ev sahipliği yapıyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%