Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Sermaye Yükselten Yeşil Yatırım Hisseleri En Çok Düşenlerde Öne Çıktı

Yeşil Yatırım şirket sermayesini 6,7 milyon Türk lirasından yükselteceğini duyururken hisseler en çok düşenler arasında öne çıktı.
Sermaye Yükselten Yeşil Yatırım Hisseleri En Çok Düşenlerde Öne Çıktı

Şirket sermayesini 6,7 milyon Türk lirasından yükselteceğini duyuran Yeşil Yatırım hisseleri, günün en çok düşenleri arasında öne çıktı.

Yeşil Yatırım Holding A.Ş. bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yaptığı bildirimde sermayesinin 6,7 milyon liradan yüzde 3,805 oranında bedelli olarak 208,2 milyon lira nakden artışla 215 milyon liraya yükseltileceğini duyurdu.

4 Haziran’da 77 TL’den kapanış yapan YESIL kodlu hisse senetleri, haftanın ilk işlem gününde 70 lira ile açıldı.
Yeşil Yatırım Hisse Sert Düştü
Kaynak: Piyasa.paratic.com

Gün içi hareket aralığı 70 ila 76,05 TL olurken TSİ 11.55 sıralarında yüzde 4,55 ekside hareket ederken görüldü. Sert gerileyen hisseler günün en çok düşenleri arasında öne çıktı. Yazım sırasında üçüncü en çok düşen hisse oldu. Ege Plastik ile Petrokent ise ilk ikide yer aldı.

Bununla birlikte günlük, haftalık ve aylık bazda ekside duran hisseler yıllık bazda yüzde 437’lik yüksek artış gösterdi. Son veriler ışığında hisseler için ilk teknik destek seviyesi 70,01 Türk lirasına, ilk teknik direnç ise 76,06 liraya işaret etti.

Bu arada detaylarda başvurunun Sermaye Piyasası Kurulu’nun 27.05.2021 tarih ve 27/795 sayılı toplantısında onaylandığı ve SPK onaylı izahnamenin KAP’da 04.06.2021 tarihinde yayımlandığı bildirildi.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum