Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Reysaş Taşımacılık Yeni Sermayesinin Tescilini Yaptığını Duyurdu

Reysaş Taşımacılık sermayesini güçlendirirken, SPK onayının ardından İstanbul Ticaret Sicili Müdürüğünce yeni miktarın tescilini yaptırdığını açıkladı.
Reysaş Taşımacılık Yeni Sermayesinin Tescilini Yaptığını Duyurdu

Reysaş Taşımacılık ve Lojistik Ticaret Anomim Şirketi (Reysaş Taşımacılık) 28 Ocak’ta kayıtlı sermaye tavanı içerisinde sermayesini güçlendirmek istediğini duyurmuştu. 600 milyon lira olan kayıtlı sermaye tavanı içinde 119.350.000 lira olan mevcut sermayesini 250 milyon liraya yükseltmek için işlemlere başlamıştı.

Bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı bildirimde, 119.350.000 olan çıkarılmış sermayesinin 130.650.000 lira bedelli artırılarak 250 milyon liraya çıkarılması işleminin tamamlandığına dair tescilin gerçekleştiğini söyledi. Sermaye Piyasası Kurulu’nun (SPK) esas sözleşmede yapılan değişikliği 31 Mayıs’ta onayladığını ve ardından İstanbul Ticaret Sicili Müdürlüğünce 2 Haziran tarihinde tescil edildiğini açıkladı.

Reysaş Taşımacılık hisseleri (RYSAS) açıklamanın geldiği sırada %3,30 oranında artışla 4,07 liradan işlem görmeye başladı.
Reysaş Lojistik Hisseleri %2,79 Yükseliş
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Hisseler dünkü işlemleri 3,94 liradan tamamladıktan sonra bugüne yükselişle başladı. Açılış dakikalarında 3,96 liraya kadar yükselen hisseler, hız kesmeden çıkışını sürdürdü. TSİ 10:45 sularında 4,17 liraya kadar yükselen hisseler daha sonra bir miktar kâr satışı aldı ve 4 lira civarından işlem görmeye başladıç

Hisselerde 4,1933 ve 4,2966 seviyeleri önemli direnç konumunda bulunuyor. Aşağı yönde ise 3,96 ve 3,83 seviyeleri destek görevi görüyor.

Reysaş Taşımacılık hisselerinin haftalık performansına baktığımız zaman %5,76 oranında değer kaybına işaret ediyor. Hisseler aylık bazda %7,91 kazanç sağlarken, yıllık periyotta %10,54 kazandırmış durumda.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum