Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Ral Yatırım Hisseleri 13,4 TL ile Rekor Kırdı

Ral Yatırım bugün ihale açıklamasında bulunurken hisseler 13,40 TL ile rekor kırdı.
Ral Yatırım Hisseleri 13,4 TL ile Rekor Kırdı
Son Güncelleme: 
Yorum

Ral Yatırım Holding Anonim Şirketi (Ral Yatırım), bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) ihale ilanında bulunurken hisseler rekor kırdı.

Yapılan açıklamaya göre Ral Yatırım’ın bağlı ortaklıklarından HERA TEKNİK YAPI A.Ş., T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından 23.11.2021 tarihinde düzenlenen “Şanlıurfa Merkez Eski Sanayi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 2. Etap 1. Bölüm 246 Adet Konut, 223 Adet Dükkan ve 56 Adet Ofis İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi” ihalesine katıldı.

Ral Yatırım, 224.990.000,00 TL teklif sunarak katılımcılar arasında birinci en düşük teklifi verdi.
Ral Yatırım Hisse 13,4 TL
KAYNAK: Piyasa.paratic.com

Teklifin değerlendirme aşamasında olduğu söylendi. 17 Kasım’dan bu yana rekor tazeleyen Ral Yatırım hisseleri bugün yine zirveye çıktı. Dün en son 12,19 Türk lirasında kapanış yaparken bugünkü açılışı 13,38 Türk lirası ile yaptı.

Açılışın ardından kazançları geri vererek 11,21 TL’ye gerilese de sonrasında yeniden yükselişe geçti.

KAP’a yapılan ihale duyuruyla 13,40 TL’yi yine test eden hisseler haftalık kazancını yüzde 50’ye çıkardı. Aylık bazda yüzde 128 değerlenirken yıllık bazda yüzde 168 arttı.

Yükselişin sürmesi durumunda ilk teknik direnç noktası 14,13 TL ilen düşüş durumunda izlenecek ilk teknik destek 11,94 TL oldu.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu