Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Ağustos’un En Yükseğine Çıkan Net Holding Hisseleri Aylık %21 Arttı

Günlük kazancı %7’yi geçen Net Holding hisseleri, Ağustos ayını %21 artıda bitirmeye  hazırlanıyor.
Ağustos’un En Yükseğine Çıkan Net Holding Hisseleri Aylık %21 Arttı
Son Güncelleme: 
Yorum

Net Holding A.Ş. (NTHOL) hisseleri Ağustos ayının son işlem gününe yükselişle başladıktan sonra kazancını genişletti. Hisselerin günlük kazancı %7’yi aştı.

Net Holding hisse senedi değeri, saat 13.42’de %7,10 artıda işlem görüyor.
Net Holding Hisse %7 Artış
Kaynak: Paratic Piyasalar

Önceki kapanış seviyesi 4,51 TL olan hisseler, bugünkü işlemlere 4,60’tan start verdi. Gün ortasına kadar sert yükselerek %10 prim yaptı. 4,96 lira ile gün içi en yüksek fiyatı kaydettikten sonra kazancının bir kısmını sildi.

Bu seviye aynı zamanda son bir ayın en yüksek fiyatı olarak kaydedildi. Günün ikinci yarısına ise 4,80 liradan başladı. 144.669.103 TL işlem hacmine sahip Net Holding hisseleri ayın son gününde gerçekleşen sert artışla, dönemsel değişim oranlarını da yükseltti.

Aylık bazda en yükseği bugün gören şirket hisseleri toplamda %20,90 oranında değer kazandı. Haftalık kazancı %17’ye işaret ediyor. Yıllık bazda yatırımcısına %121 kazandıran hisselerin fiyat aralığı 2,11 – 6,25 şeklinde.

Geçen haftanın son işlem gününde gelen açıklamada, Sermaye Piyasası Kurulu’nun (SPK), Net Holding A.Ş.’nin geri alınan paylar itfası için ikinci kez istenen ek süre talebinin olumsuz karşılandığı söylendi.

Kurum daha önce talep edilen ek süre başvurusuna onay verdi. Ziraat Yatırım bu gelişmenin hisselerde sınırlı negatif etki yaratacağını öngördü.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu