Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Mistral Gayrimenkul Genel Kurul’a Katılım Duyurusunda Bulundu

Mistral Gayrimenkul 15 Ekim'de gerçekleşecek olağan genel kurul toplantısına katılım yapmak isteyenler için duyuruda bulundu.
Mistral Gayrimenkul Genel Kurul’a Katılım Duyurusunda Bulundu
Son Güncelleme: 
Yorum

Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (Mistral GYO) 15 Ekim 2021 tarihinde 01.01.2020 – 31.12.2020 hesap dönemine ilişkin Olağan Genel Kurul toplantısını yapacağını duyurmuştu. Bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) katılım konusunda bildirim gönderdi.

Şirketin toplantısı İzmir – Konak’ta bulunan şirket merkezinde gerçekleşecek. Toplantıya fiziken katılmak isteyen pay sahiplerinin Covid-19 salgını kapsamında HES kodlarını hazır bulundurmaları gerektiği söylendi.

Fiziki katılım yerine elektronik ortamda katılım sağlanması da tavsiye edildi. Elektronik katılımın nasıl sağlanacağı konusundaki açıklamalar için Merkezi Kayıt Kuruluşu’nun ilgili adresinin ziyaret edilmesi gerektiği de açıklamada belirtildi.

Açıklamanın geldiği sıralarda Mistral GYO hisseleri (MSGYO) yüzde 0,43 oranında yükselişle 4,66 liradan işlem görmeye başladı.
Mistral GYO Hisseleri Yüzde 0,43 Yükseliş
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Hisseler geçen haftaki işlemlerde 4,73 liraya kadar yükseldikten sonra kapanışı 4,64 liradan gerçekleştirdi. Bu haftaki işlemlere ise 4,66 liradan açılış yaptı. Bir süre yataya yakın seyreden hisseler, ardından 4,6 lira sınırına kadar geriledi.

4,6 lira sınırında bir süre yataya yakın seyreden Mistral GYO hisseleri, daha sonra yeniden yükselişe geçerek 4,68 liraya kadar ulaştı. Hisselerdeki yukarı yönlü eğilimin korunmasıyla birlikte 4,70 ve 4,73 lirada bulunan direnç noktaları izlenecek. Aşağı yönde ise 4,62 ve 4,57 lirada bulunan destek noktaları takip edilecek.

Mistral GYO hisselerinin fiyat performansı incelendiği zaman; haftalık %1,96 oranında değer kazandığı görülüyor. Aylık %4,87 gerileyen hisseler, geçen yılın aynı zamanına göre %15,55 oranında değer kazanmış durumda bulunuyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu