Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

MetaMask ile Bitfinex Pay Entegrasyon İçerisinde Olacak

MetaMask kullanıcıların merkezi olmayan finans piyasalarına katılmasında önemli rol oynuyor.
MetaMask ile Bitfinex Pay Entegrasyon İçerisinde Olacak
Son Güncelleme: 
Yorum

Kripto ödeme ağ geçidi Bitfinex Pay, ConsenSys tarafından desteklenen popüler tarayıcı ve cüzdan uzantısı MetaMask ile entegre oldu. Entegrasyon ile Metamask’ın 10 milyondan fazla aktif kullanıcısı, Bitfinex Pay’e erişim sağlıyor.

MetaMask kullanıcıları, cüzdanlarına giriş yaparak, ödeme ağ geçidi üzerinden doğrudan kripto para ödemeleri gönderip alma olanağına sahip olacaklar.

Bitfinex Pay aracılığıyla ödeme kabul etmek isteyen tüccarların Bitfinex’te kimliklerini doğrulaması gerekiyor. Doğrulama sonrası tüccarlar, Bitfinex Pay widget’ını web sitelerine entegre edebilir.

Bitfinex Pay’in CTO’su Paolo Ardoino, MetaMask’ı, protokolün geniş kullanıcı tabanı ve milyonlarca yeni kullanıcının merkezi olmayan finansa veya DeFi’ye dahil edilmesindeki rolü ile kanıtlandığı gibi, dijital token alanında her yerde bulunan bir araç olarak tanımladı.

MetaMask, kripto para piyasasına yeni kullanıcılar getirmede çok önemli bir rol oynadı. Platform , kriptoya daha fazla kurumsal sermaye getirmek için kripto odaklı üç saklama kuruluşu olan BitGo, Qredo ve Cactus Custody ile ortaklık kurdu.

MetaMask’ın BitGo ile ortaklığı, şirketin bu yılın Mayıs ayında Galaxy Digital tarafından satın alınması nedeniyle dikkat çekmişti. Dijital varlıklar daha yaygın hale geldikçe kripto ödeme ağ geçitlerine olan talebin artması bekleniyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%