Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

İş GYO Hisselerinin Günlük Getirisi %3’e Yaklaştı

2,06 liradan açıldıktan sonra 2,11 liraya yükselen İş GYO hisseleri, 11 Ekim sonrası en yüksek fiyattan işlem görüyor.
İş GYO Hisselerinin Günlük Getirisi %3’e Yaklaştı
Son Güncelleme: 
Yorum

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (ISGYO) hisseleri Perşembe günü, yatırımcısına kazandıran Türk hisseleri arasında yerini aldı. Saat 11.40 itibarıyla %2,94 artışla işlem gören hisseler, yaklaşık üç haftanın en yükseğinde geziniyor.

İş GYO hisseleri 2,11 liradan işlem görerek, haftalık bazda en yüksek seviyeyi kaydetti.
İş GYO Hisseleri %2,94 Artıda İşlem Görüyor
Kaynak: Paratic Piyasalar

Hisseler önceki kapanışını 2,04 liradan yaptıktan sonra, yeni işlem gününe 2,06’dan start verdi. Sonrasında kademeli bir yükseliş grafiği çizdi. Saat 11.30’da 2,11 lira ile gün içi en yüksek fiyatı gördü

Haftalık bazda 1,91 – 2,11 arasında seyreden hisselerin toplam getirisi %9’a yaklaştı. Diğer yandan aylık dönemde 1,83 – 2,25 arasında hareket ederek negatif bölgede kaldı. Yıllık gördüğü en yüksek fiyat 3,01 lira olan hisselerin değeri %7,73 oranında yükseldi.

İş GYO, Çarşamba günü Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yolladığı bildirimde Üsküdar – Altunizade konut projesi hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Açıklamada, Tecim Yapı Elemanları İnşaat Servis ve Yönetim Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. ile birlikte geliştirilen projenin üst yapı inşaat işlerine yönelik ihale sürecinin tamamlandığı söylendi.

Bu doğrultuda projenin 2022 yılı sonunda tamamlanmasının hedeflendiği aktarıldı. Toplamda ise 1,6 milyar TL gelir elde edilmesi bekleniyor. Ziraat Yatırım bu sabah yolladığı analizde, söz konusu gelişmesinin şirketin hisseleri üzerinde sınırlı pozitif etki yaratacağını yorumladı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu