Yatırım yapmaya başla!

Kararsız Tutumunu Sürdüren İş Girişim Hisseleri %5 Zayıf Seyrediyor

Gün içinde 19,07 - 21,52 arasında sert fiyat değişikliği yapan İş Girişim hisselerinin günlük ortalama kaybı %6’ya yaklaştı.
Kararsız Tutumunu Sürdüren İş Girişim Hisseleri %5 Zayıf Seyrediyor

Saat 15.58’de %5,46 değer kaybıyla işlem gören İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. (ISGSY) hisseleri, gün içinde karışık bir seyir izledi. Açılışta sert gerileyen hisseler, günün devamında keskin karar değişikliğiyle hareket etti.

20,44 liradan işlem gören İş Girişim hisseleri, günün en çok kaybedenleri arasında ilk sıralarda yer aldı.
İş Giririşim Hisseleri Negatif Seyrediyor
Grafik: Piyasa.Paratic.com

Borsada en çok düşen şirket hisselerinin başında sırasıyla; Vakıf Finansal Kiralama, Güneş Sigorta, Sodaş Sodyum Sanayi, İzmir Demir Çelik ve İş Girişim yer alıyor.

Salı günü 20,42 TL’den kapanan İş Girişim hisseleri, bu sabah 19,8 liradan açılış yaptı. Seansın ilk dakikalarında sert yükselerek 21,48 liraya çıktı. Gün ortasına kadar bu seviyelerde seyreden hisseler, sonrasında yine keskin bir yön değişikliğiyle 19,97’ye geriledi.

İş Girişim hisseleri, günün ikinci yarısında da kararsız tutumunu sürdürdü. Şu dakikalarda 20 liranın üzerinde fiyatlanan şirket hisselerinin gün aralığı 19,7 – 21,52 şeklinde kaydedildi.

Hisselerin fiyatı son bir ayda %31 oranında değer kaybetti. Şubat ayına 24 liradan başlayıp, 30 TL seviyesini test etti. Fakat bu seviyeden sonra kazançlarını veren hisseler, mart ayına zayıf bir giriş yaptı. Yıllık bazda ise %83’lük artışı elinde tutuyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum